You are currently viewing Komplet wygodnej pościeli od babci

Komplet wygodnej pościeli od babci

To babcia dała mi pieniądze na mieszkanie. W przeciwnym razie zapewne bym go nigdy nie kupił, bo nie dysponowałem taką gotówką. Baba całe życie odkładała dla mnie pieniądze i uznała, że przyszedł najwyższy czas, żeby je odpowiednio wykorzystać. Byłem jej wdzięczny za wszystko.

Komfortowy sen dzięki wygodnej pościeli bawełnianej

Pościel bawełniana 200x220 cmBabcia mnie zaskoczyła, kiedy odwiedziła mnie jak już się urządziłem. Nie zaskoczyła mnie sama wizyta, ale fakt, że przyniosła mi prezent. I tak dużo od niej dostałem, więc kolejny prezent mocno mnie zaskoczył. Babcia kupiła mi komplet pościeli, gdyż wiedziała, że zawsze mi się ona przyda. Pościel bawełniana 200×220 cm była w idealnym wymiarze i zaskoczyłem się skąd babcia miała takie informacje, bo jej przecież o tym nie mówiłem. Okazało się, że mój ojciec jej o wszystkim powiedział i dzięki temu wiedziała jaką konkretnie pościel wybrać. Wcześniej nie miałem bawełnianej pościeli a babcia od razu powiedziała, że będzie mi się o wiele lepiej spało. Skuszony tą informacją od razu postanowiłem ubrać nową pościel. Babcia miała rację. Pościel była miękka i dobrze mi się w nocy spało. Było mi pod nią odpowiednio ciepło i ani razu w nocy się nie obudziłem. Każdej nocy spało mi się bardzo wygodnie i z tego właśnie względu postawiłem tylko na pościel z bawełny. Kupiłem sobie jeszcze trzy dodatkowe komplety, żeby mieć na zmianę. Oczywiście zadzwoniłem do babci, by jej podziękować, gdyż kupiła mi idealną pościel. To był bardzo trafiony prezent.

Mieszkanie od babci zdecydowanie mi odpowiadało pod względem wielkości. Miałem dla siebie wystarczającą ilość miejsca i nawet mogłem zaprosić gości na noc. Do babci miałem całkiem blisko i często ją odwiedzałem. Lubiła ze mną przebywać, bo byłem jej ulubionym wnukiem.