You are currently viewing Konserwacja suwnic a mój biznes

Konserwacja suwnic a mój biznes

Posiadam własną firmę usługową. Mam niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje, dzięki którym mogę wykonywać swoją pracę. W mojej firmie odbywa się naprawa urządzeń transportu bliskiego, która jest przeprowadza przez wykwalifikowaną i kompetentną załogę.

Konserwacja suwnic powinna mieć swoją stronę internetową

konserwacja suwnicMoja firma świadczy usługi na terenie Bydgoszczy, jednak od dłuższego czasu chodzi mi po głowie naprawa urządzeń transportu bliskiego dla klientów w całym kraju. Aby zrealizować swój cel postanowiłam założyć stronę internetową mojej firmy. Dzięki temu dotrę do większej grupy potencjalnych klientów.
Mój znajomy Adrian jest webmasterem i zadeklarował, że taką stronę internetową dla mnie stworzy. Poinformowałam go, że muszą się na niej znaleźć takie usługi jak naprawa hds, dźwigów, podnośników czy naprawa żurawi. Zaznaczyłam, że wszystkie nawet najmniej istotne informacje muszą być na stronie. Moja firma poza za naprawami świadczy szereg innych usług. Poza naprawami odbywa się również konserwacja żurawi, którą przeprowadzają uprawnieni pracownicy, oraz naprawa suwnic czy dźwigów. To są ważne informacje. Adrian dokładnie wie, co musi znaleźć się na mojej stronie, ponieważ dokładnie go poinstruowałam. Aby takie przedsięwzięcie miało efekt to niezbędne są precyzyjne komunikaty. Nie tylko naprawa urządzeń transportu bliskiego jest u mnie wykonywana i warto aby klienci wiedzieli, że również odbywa się naprawa żurawi, dźwigów czy też dokładna konserwacja suwnic. Jeżeli chcę zaistnieć na rynkach w Polsce to muszę się wyróżniać i oferować więcej. Nasza konserwacja żurawi odbywa się regularnie i jest połączona z przeglądami co również pojawiło się w internecie.

Trochę czasu nam zajęło stworzenie strony, ale warto było czekać, ponieważ strona wygląda dokładnie tak jak chciałam.