You are currently viewing Kto we Wrocławiu wywierci studnię?

Kto we Wrocławiu wywierci studnię?

 

Ostatnio widziałam program w telewizji, w którym bioenergoterapeuta polecał picie wody prosto ze studni. Nawet nie wiedziałam, że taka woda ma tak wiele zalet i jest o wiele lepsza od kranówki czy wody butelkowanej. Stwierdziłam, że w sumie mogłabym wybudować sobie na podwórku przed domem taką studnię. Pieniądze miałam, wystarczyło tylko znaleźć firma, która się tym zajmie.

Znalazłam wrocławską firmę zajmującą się studniami

studnie wiercone wrocławPoszukiwania odpowiedniej firmy rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: studnie wiercone wrocław i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jedną firmę, która wydawała się godna zaufania. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i umówiłam się z przedstawicielem handlowym, aby zobaczył jak wygląda teren na moim podwórku i zobaczył czy wiercenie studni jest tutaj możliwe. Przyjechał już następnego dnia. Po sprawdzeniu terenu i zapoznaniu z odpowiednimi dokumentami, wybrał dobre miejsce na wywiercenie studni. Powiedział, że jest woda na tym terenie, ale konieczne będzie mechaniczne wiercenie studni, ponieważ woda jest głęboko, a teren jest twardy i zbity. Zgodziłam się na takie wiercenie studni i podpisałam umowę. Już kilka dni później ruszyła budowa. Do wiercenia studni firma użyła profesjonalnego sprzętu. Po przewierceniu się do źródła wody pitnej ekipa zamontowała odpowiednie rury filtracyjne oraz korki cementowe do zabezpieczenia wody.

Byłam bardzo zadowolona z mojej wywierconej studni głębinowej. W dodatku firma zajęła się również wyczyszczeniem studni po budowie za pomocą specjalistycznej pompy głębinowej oraz dezynfekcją wody za pomocą chlorku. Dzięki temu nie musiałam się o nic martwić i już dwa dni później mogłam korzystać ze studni. Bardzo mi się podobało również to, że cena za wykopanie studni była bardzo niska.