You are currently viewing Kupiłam tapety i zasłony – odświeżam mieszkanie

Kupiłam tapety i zasłony – odświeżam mieszkanie

Jestem Iga. Mam czterdzieści lat i jestem singielką. Nie mam dzieci i nie mam męża. Mieszkam tylko z moim psem, którego wzięłam ze schroniska sześc lat temu. Moje mieszkanie nie było remontowane wiele lat. Tapety są dziesięcioletnie. Postanowiłam odświeżyć moje mieszkanie.

Nowe tapety i nowe zasłony – zmiana!

zasłony

Niestety nie mam za dużych oszczędności i postanowiłam tylko zmienić tapety. Zastanawiał się jeszcze nad zasłonami i firanami. Muszę jednak sprawdzić czy starczy mi na to moich funduszy. Pracuje jako księgowa w dużej korporacji i dosyć dobrze zarabiam ale mam tez spore wydatki. Korzystam z życia,. Często wyjeżdżam na wycieczki także chodzę na kurs języka obcego. Bydgoszcz zapewnia wiele ciekawych szkół językowych. Ceny za kursy są dosyć wysokie ale umiejętność porozumiewania się w obcym języku jest przydatna w trakcie zagranicznych wycieczek. W związku z moimi kosztami na mieszkanie nie mogę wydać zbyt dużej kwoty pieniężnej. Pojechałam do sklepu który sprzedaje rożne materiały do wystroju wnętrz. Sklep z tapetami miał bardzo duży wybór jeśli chodzi o tapety. Tapety były bardzo dobre gatunkowo. Pochodziły od znanych producentów. Tapety miały być łatwe w montażu. Niektóre nie wymagały kleju. Postanowiłam zakupić jasny wzór, który od razu wpadł mi w oko. Poproszę mojego kolegę Marka, który się tym zajmuję i dzięki temu zaoszczędzę na fachowcu. Marek zajmuje się tym na co dzień i na pewno szybko się z tapetami uwinie. W sklepie była także przygotowana dekoracja okien.

Były pięknie przygotowane. Przykuły moją uwagę. Tkaniny, z których były wykonane zasłony była z najwyższej półki. Postanowiłam zakupić tkaniny które będą pięknie komponować się z moimi tapetami. Po wyjściu ze sklepu zadzwoniłam do Marka i umówiliśmy się na czwartek. Będę musiała wziąć wolne.

Fajne oferty znalazłam przede wszystkim na – www.inloft.pl