You are currently viewing Ładne meble loft do domku gościnnego

Ładne meble loft do domku gościnnego

Remonty się u nas nie kończą. Ledwo, co skończyliśmy z Bartkiem odświeżać mieszkanie, a już jutro bierzemy się za nasz domek gościnny. Niedługo przyjeżdża do nas Warszawa, wszyscy nasi znajomi, więc mamy tydzień, żeby to wszystko domknąć, a ja jeszcze nawet mebli nie wybrałem, wyobrażacie to sobie?

Meble loft do salonu

meble loftBartek, to już w ogóle niczym się nie interesuję, tylko ciągle do pracy jeździ i mówi, że ja mam sam wybrać, bo mam lepszy gust, (co, prawda, to prawda), ale jednak mimo wszystko przydałaby mi się odrobina wsparcia, bo ja naprawdę do domu wybierałem wszystko sam! Pamiętacie, jaki miałem problem, żeby zamówić, te ładne meble loft do salonu?! Przecież to jakieś istne szaleństwo było, musiałem w tym celu odwiedzić miasto Warszawa, a wiecie dobrze, jak ja na stolicę reaguje, prawda? No, ale w końcu zamówiłem, te meble loft? A wiecie, co Bartek, zrobił? Powiedział, że ładne te meble, takie same jak te, które mam w gabinecie! A przecież, ja w gabinecie mam meble indyjskie! Ja się pytam jak można powiedzieć, że meble typu loft i meble indyjskie, są do siebie podobne. No nie wiem?! Mam nadzieję, że chociaż meble kolonialne, które chcę zamówić do domku będzie potrafił odróżnić… W ogóle to trafiłem gdzieś w jakimś magazynie na jakąś reklamę „meble kolonialne wyprzedaż”… Wydaje mi się, że znowu będę zmuszony do tego, żeby odwiedzić miasto Warszawa w celu dokonania kolejnego zakupu. Jejku, ja lubię się bawić w dekoratora wnętrz, jednak mimo wszystko wolałbym mieć na to czas, a nie zaledwie tydzień.

Bartek mówi, że to tylko domek gościnny i nie mam się nim przejmować, ale przecież tam będziemy podejmować gości, ten domek to nasza mała wizytówka! Tyle stresu… ja zaraz zwariuję, obiecuję. Trzymajcie jednak kciuki żeby było inaczej… Trzymajcie się