You are currently viewing Laserowe zabiegi – co oferuje nam dzisiejsza technologia?

Laserowe zabiegi – co oferuje nam dzisiejsza technologia?

Laser to urządzenie, które od dawna znajduje zastosowanie w medycynie estegtycznej. Za jego pomocą, możemy usunąć tatuaż, usunąć nieestetyczne przebarwienia, zamknąć naczynka krwionośne, naprawić zniszczone żyły, pozbywając się szpecących żylaków i pajączków czy też pozbyć się owłosienia czy nadmiernej tkanki tłuszczowej. Laser jednak nie tylko nas upiększa, ale może także poprawić komfort naszego życia. 

Laserowe nietrzymanie moczu – koniec z przykrą przypadłością

najlepsze laserowe leczenie nietrzymania moczuPrzypadłość nietrzymania moczu dosięga około 60% społeczeństwa. Nie jest to problem tylko osób starszych, ale także często kobiet po 40-dziestym roku życia, szczególnie dotyka tych, które urodziły wiele dzieci. Na szczęście dziś najlepsze laserowe leczenie nietrzymania moczu może skutecznie dolegliwość tę wyleczyć. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia. Dodatkowo trwa pół godziny. Laser ma za zadanie pobudzić komórki do wytwarzania kolageny, a także obkurczyć dolne mięśnie miednicy, by były one silniejsze. Warto zdecydować się na to rozwiązanie również z tego względu, że nie po zabiegu nie ma konieczności rekowalescencji, ani zwolnienia lekarskiego, do dawnego trybu życia można wrócić praktycznie natychmiast. W ten sposób nie musimy iść na urlop w pracy, co pozwala nam na zachowanie tajemnicy o naszej nieprzyjemnej przypadłości, co jest plusem w przypadku, gdy niekoniecznie chcemy dzielić się tym ze znajomymi z pracy. Z pewnością warto zatem przemyśleć czy nie skorzystać z możliwości lasera w celu poprawy komfortu naszego życia.

Dziejsza technologia wciąż posuwa się na przód. Co chwile media zaskakują nas nowinkami z dziedziny medycyny, a prywatne kliniki oferują co rusz nowe, nieinwazyjne zabiegi ulepszające jakość naszego życia i poczucia psychicznego. Zdecydowanie zastosowanie lasera w medycynie, pozwala na zmniejszenie ilości przeprowadzanych operacji na rzecz niezagrażających życiu zabiegów.