You are currently viewing Legowiska dla małych piesków

Legowiska dla małych piesków

Zbliżały się bardzo szybko urodziny naszego pieska. Chcieliśmy, aby w tym roku dostał coś naprawdę wyjątkowe. Prezent miał się składać z trzech części. Pierwsza z nich to ulubione smakołyki naszego psiaka, które zawsze są dla niego najlepsze, kolejna to super zabawka, na którą już mieliśmy od bardzo dawna pomysł – miała to być żyrafa, z bardzo długą szyją. Pluszowa i bardzo duża. Ostatnia część to legowisko dla psiaka.

Jakie legowiska dla malutkiego pieska z imieniem wybrać?

legowisko dla małego psa z imieniemJako, że dwie pierwsze części prezentu dla naszego pieska były od dawna znane i wybrane i mieliśmy tutaj pewność, że bardzo się mu spodobają. Co do legowiska wybór nie był za bardzo oczywisty. Miało to być jednak coś ekstra, co będzie pasowało przede wszystkim pieskowi, ale też będzie odpowiednie do wystroju naszego salonu, ponieważ tam właśnie miało ono zostać postawione. Na samym początku wpisałam w najbardziej znaną i popularną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – legowisko dla małego psa z imieniem. Wiem, że takie legowiska personalizowane z imieniem pieska na nim są teraz bardzo popularne. Generalnie spodobało mi się od razu kila różnych modeli. Następnie musiałam dopasować odpowiedni rozmiar legowiska dla naszego czworonożnego kompana. Takie łóżko dla pieska nie może być ani za małe, ani też za duże. Psiak musi mieć możliwość swobodnego położenia się na nim. Na stronie jednego z producentów od razu udało mi się znaleźć egzemplarz, który idealnie będzie pasować i dla naszego pieska i do naszego salonu.

Imię naszego czworonożnego przyjaciela zostało wygrawerowane na drewnianej ramie, która obiegała całe legowisko dookoła. W środku natomiast znajdował się bardzo gustowny ponton, wypełniony super materiałem – najlepszym z możliwych. Wzór na poduszce był florystyczny.