You are currently viewing Licencje programów do fakturowania

Licencje programów do fakturowania

 

Wszystkie programy komputerowe, nie tylko do fakturowania maja jakąś licencję. Nie chcę używać ich fachowych nazw, ponieważ mało kto je zapamięta. Chciałbym jednak przybliżyć wszystkim, którzy nie mieli styczności z licencjami na programy, w jaki sposób działają. Wiadomo, że niektóre programy możemy mieć za darmo, inne na abonament, a jeszcze inne po zakupie na stałe.

Programy do faktur z licencjami

program do fakturowaniaNajprostsza licencja freeware pozwala otrzymać taki program za darmo na nieokreślony czas. Jednak są ludzie, którzy chcą mieć lepszy program do fakturowania. Jeśli chodzi o ich licencję, najbardziej popularna jest licencja, która polega na kupnie danego programu. Są to tak naprawdę dwa rodzaje licencji. Można mieć program do fakturowania z danego roku bez aktualizacji. Drugi typ licencji umożliwia darmową aktualizację co jakiś czas. Ludzie, którzy chcą mieć jednak dostęp do większych aktualizacji i szybciej rozwijających się programów do fakturowania korzystają z abonamentów. Można je opłacać miesięcznie lub rocznie. Dzięki takim abonamentom otrzymuje się program, który jest aktualizowany zawsze wtedy, gdy użytkownik tego chce. Oczywiście aktualizacja musi być dostępna w serwisie producenta. Jest jeszcze wersja demo, czyli możemy korzystać z programu do fakturowania przez określony czas. Gdy on minie musimy wykupić pełną wersję na którejś z licencji powyżej.

Mniej więcej z tymi licencjami możemy się spotkać szukając programu do fakturowania. Przed zakupem oprogramowania warto jest zasięgnąć opinii użytkowników. Oni najlepiej wiedza, który stół w rzeczywistości nadaje się do użytkowania. Pod wpływem ich opinii najlepiej jest podejmować decyzję. Wiadomo, żę przetestowanie programu w praktyce daje najwięcej wiedzy i jest to najważniejsze.