Lokalizacja wynajmowanych pojazdów

Prowadząc własną wypożyczalnię aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych dobrze wiedziałem, że na rynku znajdą się klienci bardzo wymagający, których trzeba traktować z odpowiednim szacunkiem i dobrze do nich podejść. Postanowiłem na sam początek zainwestować w podstawowe pojazdy głównie do poruszania się po mieście, gdyż właśnie na takie jest największe zapotrzebowanie w dzisiejszych czasach.

Inwestycja w pokaźną flotę samochodową

wypożyczalnia samochodów Gdańsk tanioZ czasem zainwestowałem w parę samochodów dostawczych, które z powodzeniem wynajmuję głównie firmom, które wykorzystują je do realizowania wszystkich zamówień i zleceń od kontrahentów. Aby odpowiednio dobrze się zabezpieczyć przed osobami, które nie do końca chciałyby wynająć samochód, tylko go wypożyczyć no bardzo długi okres czasu po niskich kosztach, wyposażyłem wszystkie pojazdy w nadajnik gps. Nadajnik ten pracował 24 godziny na dobę, dzięki czemu miałem stały podgląd odnośnie tego, jak wykorzystywane są wynajęte przeze mnie samochody dostawcze i osobowe. Szybko sprawdziłem, że również z takich rozwiązań korzysta moja konkurencja i byłem przekonany, że inwestycja w nadajniki oraz urządzenia pozwalające na śledzenie pojazdów wynajmowanych przez klientów szybko się zwróci w postaci bezpieczeństwa i komfortu. Każda wypożyczalnia samochodów Gdańsk tanio powinna się na to zdecydować. Koszt założenia takiego nadajnika wahał się od kilkuset złotych, co w przeliczeniu na kilka pojazdów, które wynajmuję swoim klientom daje dość sporą sumę, jednakże musiałem sobie na to pozwolić, aby móc spać spokojnie.

Jak się okazało, na całe szczęście jeszcze nie zdarzyła się sytuacja, kiedy ktoś chciał przywłaszczyć sobie mój samochód, ale zawsze warto dmuchać na zimne i korzystać z nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez firmy zewnętrzne.