You are currently viewing Malarstwo farbami na szkle

Malarstwo farbami na szkle

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Mieszkam w małej miejscowości, w której bardzo ciężko rozwijać swoje pasje. Nie mówię tu o uprawianiu sportu, bo to można robić wszędzie. Mówię tu o mojej pasji jaką jest malarstwo na szkle. Niestety nie mam możliwości udania się do sklepu dla plastyków, bo takiego w moim mieście nie ma. Muszę więc nieźle się namęczyć, aby zdobyć odpowiednie materiały.

Profesjonalna farba do szkła

farby do szkłaNie jestem zwolennikiem zamawiania takich artykułów przez Internet. Nigdy nie mam stu procentowej pewności, że przyjdą mi farby do szkła dobrej jakości. Wole sama iść do sklepu i namacalnie sprawdzić jakość i skład danego produktu. W tym celu muszę jechać ponad trzydzieści kilometrów do najbliższego dobrego sklepu z artykułami dla plastyków i zobaczyć to co chcę aktualnie zakupić i to co jest mi potrzebne. Zazwyczaj zabieram się wtedy z mamą, która jeździ tamtędy do pracy, ale wtedy cały dzień nie mam, jak wrócić do domu. Dlatego nauczyłam się robić zapasy najpotrzebniejszych rzeczy. Wiem może to i głupie, ale naprawdę kocham to co robię. Kocham malować na szkle i wiąże z tym całą moją przyszłość. Malowanie na szkle mnie odpręża no i odkąd zaczęło mi to coraz lepiej wychodzić zaczęłam się kształcić i doszkalać w tym kierunku. Planowałam również studia w tym kierunku i znalazłam odpowiedni kierunek z tym związany.

Oczywiście pasją zaraziłam się od mojej babci, która tak samo jak ja malowała. Tylko ona malowała nie tylko po szkle, ale również po innych tworzywach. Najlepiej jej jednak wychodziło malowanie na szkle i jest dumna ze mnie, że podzielam z nią pasję. Zawsze chwali moje nowe projekty i sama poprosiła mnie żebym pomalowała jej jedno całe okno w domu. Wygląda naprawdę moim skromnym zdaniem zjawiskowo i widzą je wszyscy którzy przechodzą obok domu.