You are currently viewing Mam szybko wyprodukować pudełka kartonowe

Mam szybko wyprodukować pudełka kartonowe

Ja to zawsze działam w taki sposób, żeby to klient był zadowolony. Dzięki temu mam sporo zamówień i radzę sobie nieźle a konkurencja to jest spora. Trzeba być zaradnym i mieć pomysł, by się wykazać na rynku. To działanie zapewnia mi sukces.

Udało mi się bardzo szybko wyprodukować pudełka kartonowe

szybka produkcja pudełek kartonowychDla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli ktoś potrzebuje szybkiego towaru to jestem w stanie mu to zagwarantować. Moi pracownicy wiedzą, że trzeba ciężko pracować, ale mają też świadomość, że dzięki temu mogą zarobić jeszcze więcej. Kiedy pojawił się w mojej firmie jakiś nowy odbiorca, z którym nie miałem jak dotąd przyjemności pracować to od razu wiedziałem, że szykuje się jakaś większa akcja. Facet zapytał mnie, czy wykonywana jest u nas szybka produkcja pudełek kartonowych na zamówienie, ponieważ nie może czekać i potrzebuje ich na wczoraj. Pomyślałem, że dla nas do żaden problem i zaprosiłem na negocjacje. W takich sytuacjach zawsze mogę narzucić nieco wyższą cenę i tak też zrobiłem tym razem. Klientowi wszystko pasowało i uznał, że to bardzo tanio. Dobrze, że do mnie trafił, bo ja to z reguły mam tanio i przede wszystkim solidnie. Obiecałem, że już za chwilę rozpocznie się szybka produkcja pudełek kartonowych dla niego i może po nie zgłosić się wieczorem. Do wykonania jest ponad dziesięć tysięcy takich pudełek i musimy  od razu zabrać się do roboty. Zwołałem ekipę i przedstawiłem im sytuację. Wszyscy mieli świadomość, że od tej chwili biorą się za produkcję pudełek tylko dla tego klienta.

Wyrobiliśmy się ze wszystkim i klient, który przyjechał wieczorem po swoje pudełka kartonowe był bardzo zadowolony. Ja stwierdził, nie spodziewał się, że rzeczywiście uda nam się to wszystko wykonać. Dla mnie klient jest najważniejszy.