You are currently viewing Mam zaprojektować katalog z windami gastronomicznymi

Mam zaprojektować katalog z windami gastronomicznymi

Ostatni tydzień był bardzo spokojny i nie miałam za dużo zamówień. Zresztą wszystko co wpadało przekazywałam swoim pracownikom do wykonania.

Windy gastronomiczne w bogatym wyborze

windy gastronomiczneWczoraj rano wezwał mnie do siebie prezes, ponieważ mieliśmy podjąć współpracę z jakimś nowym klientem, dla którego miałam osobiście wykonać projekt katalogów. Zawsze jak pojawia się jakieś ważne zamówienie, to szef przekazuje je bezpośrednio dla mnie, ponieważ wie, że wykonam je bardzo dobrze. Tym razem w katalogu miały być windy osobowe, które są bardzo nowoczesne i bezpieczne oraz windy towarowe przeznaczone dla różnych gałęzi biznesu. Wiedziałam, że mam sporo czasu na przygotowanie tego projektu i chciałam wszystko dokładnie zaplanować. Mam w katalogu umieścić też windy kuchenne, których jest dość bogaty wybór oraz windy gastronomiczne, które nawet przyznam bardzo mnie zainteresowały. Zawsze jak wykonuję jakieś zlecenie to dokładnie poznaję produkty, które wprowadzam do katalogów. Moja wiedza jest naprawdę ogromna dzięki temu. Zebrałam wszystkie materiały, poczytałam jak montowane są te windy gastronomiczne i pozostałe oraz skatalogowałam sobie zdjęcia. Zamierzam tak jak zawsze wszystko wprowadzić tematycznie. Najpierw to chyba jednak wezmę pod lupę windy osobowe, bo występują one w największych rodzajach i jest załączonych sporo zdjęć. Dobrze, że klient wszystkie windy towarowe skatalogował na pamięci zewnętrznej, bo dzięki temu będę miała z tym mniej pracy. Czasami dostajemy wydrukowane zdjęcia i wtedy musimy je wprowadzać do systemu.

Zrobiłam sobie mocną, dobrą kawę i od razu zabrałam się za windy osobowe, ażeby największe ilości mieć już załatwione. Jak skończę ten projekt to dam go szefowi, ażeby jeszcze potwierdził, że wszystko jest w porządku. Dobrze wiem, że tak będzie.

Więcej o tym na www.komodo-windy.pl