You are currently viewing Maska FFP2 przeciwpyłowa i antysmogowa

Maska FFP2 przeciwpyłowa i antysmogowa

Wraz z mężem kupiliśmy stary dom do remontu. Cena nieruchomości wraz z ziemią była naprawdę korzystna dlatego zdecydowaliśmy się na zakup. Byłam bardzo szczęśliwa i gotowa do rozpoczęcia remontu dlatego nie mogłam się doczekać kiedy zaczniemy pierwsze prace.

Maseczki klasa bezpieczeństwa FFP2 

maska ochronna FFP2Moim marzeniem było zamieszkanie w domu z ogródkiem. Kiedy tylko mogłam szukałam różnych ofert w internecie. Tak trafiłam na ogłoszenie dotyczące starego domu na wsi. Choć pracy było dużo nie mogłam doczekać się efektu końcowego. Czekało nas sporo wyburzania pracy w pyle i gruzie oraz wywożenia gruzu. Podczas pierwszych dni prac najgorszy był pył który unosił się w powietrzu. Nie można było swobodnie oddychać, a zwykłe budowlane maseczki nic nie dawały. Pył z łatwością przenikał przez materiał do nozdrzy i gardła co powodowało silne ataki niekontrolowanego kaszlu. Praca w takich warunkach była ciężka i szła bardzo mozolnie. Po tych kilku dniach postanowiłam zakupić specjalistyczne maski. Trafiłam na maseczki przeciwpyłowe, które polecane były do zakładania w czasie prac rozbiórkowych. Maska ochronna FFP2, którą wybrałam dla siebie i dla męża była doskonała do pracy w pyle budowlanym. Oprócz tego chroniła także przed smogiem co było jej dodatkowym atutem. Maska dzięki kilku warstwom doskonale zabezpiecza użytkownika przed wdychaniem zanieczyszczonego powietrza. Dzięki temu że szczelnie przylega do twarzy jest bardzo wydajna i pozwala na komfort pracy. Oddychająca izolacja sprawia że w maseczce łatwo się oddycha nawet podczas dużego wysiłku fizycznego.

Zakupiłam kilka maseczek aby w razie szybkiego zużycia mieć kolejne na wymianę. Jednak okazało się że zakupione maseczki są bardzo wydajne i można używać ich wiele razy. Oprócz tego nowe maski można używać podczas spacerów i w trakcie wizyt w sklepie.