You are currently viewing Mąż montuje drzwi metalowe

Mąż montuje drzwi metalowe

Jestem Genowefa. Mój mąż pracuje w sklepie i zakłada klientom panele, podłogi a także oferuje klientom montaż drzwi. Mąż jest najlepszym specjalistom. Zawsze jest chwalony przez klientów i szef postanowił go docenić i dał mu sporą podwyżkę. Mąż ostatnio wspominał, szefowi o zmianie pracy i chyba dlatego się na to zdecydował.

Drzwi metalowe wymagają więcej pracy

drzwi metaloweBał się stracić dobrego fachowca z którego klienci są zadowoleni. Zawsze uważałam, że mąż powinien więcej zarabiać i ciesze się że udało się to osiągnąć. Sklep oferuje swoim klientom szeroki asortyment. Można w nim kupić panele podłogowe, które są sprowadzone od najlepszych producentów. Koleżanka męża, która odpowiada za zamówienia często się z nim konsultuje czy dany towar będzie odpowiedni. Czy jego montaż będzie łatwy. Mąż chętnie jej pomaga. Ostatnio polecił jej podłogi drewniane, które są bardzo łatwe w montaży. Dodatkowo są wytrzymałe i klienci będą na pewno z nich zadowoleni. W sklepie można zakupić także drzwi wewnętrzne. Montaż drzwi to jest ulubione zajęcie mojego męża. Najłatwiejsze w montażu są drzwi drewniane. Przy wymianie tych drzwi nie trzeba zmieniać futryn chociaż wiele osób się na to decyduje. Trwałe drzwi metalowe z lublina wymagają więcej pracy. Trzeba je często odpowiednio zabezpieczyć i dokręcić. Drzwi metalowe są ciężkie i mąż zawsze na montaż drzwi jedzie z kolegą, który mu w tym pomaga. Mąż często decyduje się także na dodatkowe zlecenia. Tydzień temu był w miejscowości Lublin. Montaż drzwi przeprowadzał u moich znajomej z pracy.

W tym tygodniu jedzie do miejscowości Chełm do naszej rodziny. Tam nasza ciocia zakupiła podłogi drewniane i poprosiła męża aby je położył. Maz chętnie się na to zgodził. Ciocia nie będzie musiała nic mu płacić. Często spędzał u cioci wakacje i ma do niej sentyment.