You are currently viewing Meble na wymiar w nowym mieszkaniu przyjaciół

Meble na wymiar w nowym mieszkaniu przyjaciół

Właśnie wróciłem, rozpakowałem walizki i bezzwłocznie zacząłem do was pisać. Wiem, wiem, nie odzywałem się przez cały weekend, ale zaraz wam powiem, z jakiego powodu.

Szafy na wymiar to świetny pomysł

meble na wymiarTak jak wspominałem w czwartek, w piątek zaraz po pracy spakowałem się w pociąg i ruszyłem na miasto Gdańsk aby odwiedzić moich przyjaciół ( Mateusza i Agnieszkę), od kilku tygodni zachęcali mnie bym przyjechał i obejrzał ich nowe mieszkanie. Mati mówił, że kupili jakieś wyjątkowe meble na zamówienie i są bardzo ciekawi mojej opinii. Kurczę muszę wam powiedzieć, że urządzili się cudownie, meble kuchenne na wymiar absolutnie wyjątkowe, z reszta jak cała kuchnia, nie dziwię się, że Aga cały czas tam coś gotuje, prawdziwe królestwo kulinarne, zabudowa, kolor szafek, wszystko na najwyższym poziomie. Z resztą, jak całe mieszkanie, nawet drzwi na wymiar mają zrobione, absolutnie wyjątkowe, takie w stylu retro. No i słuchajcie, tak mnie tam oprowadzają po tym mieszkaniu, pokazują jakieś szafy na wymiar, a tam na końcu patrzę jeszcze jedne drzwi. Zapytałem, czy to gabinet Matiego, a może jakiś pokój gier. Nic bardziej mylnego, okazało się, że te całe meble na wymiar, za tym całym pretekstem, żebym przyjechał pooglądać mieszkanie, kryło się coś znacznie większego, a w zasadzie mniejszego za ostatnimi drzwiami znajdował się pokoik dziecięcy, okazało się, że Aga jest w 6 miesiącu ciąży, cwaniara jest taka szczuplutka, że w ogóle się nie zorientowałem, myślałem po prostu, że ubrała luźną sukienkę. Jeny będę wujkiem. Jestem taki szczęśliwy. Wygląda na to, że teraz częściej będę odwiedzał Gdańsk.

Łza się w oku kręci, niestety trochę trzeba będzie jeszcze na tego brzdąca poczekać, niemniej jednak cieszę się, że moim przyjaciołom tak pięknie się układa. Trzymajcie się! Pa!

Meble na wymiar wyszecki-musial.pl