You are currently viewing Mi band 5 od firmy xiaomi

Mi band 5 od firmy xiaomi

 

Opaski sportowe coraz bardziej dominują na rynku. Są kupowane częściej niż zwykłe zegarki, ponieważ posiadają wiele funkcji. Mimo, że jest to opaska sportowa, to często przez osoby, nie uprawiają żadnego sportu, ponieważ te opaski są zgrabne i dobrze wyglądają na ręce. Jednak często są również motywacją, aby zacząć uprawiać sport, a to dzięki licznikowi kroków.

Opaska sportowa mi band 5

xiaomi mi band 5Uprawianie sportu jest bardo ważne, ponieważ oprócz lepiej zbudowanej sylwetki, mamy lepsze samopoczucie. Doskonałą motywacją do sportu jest xiaomi mi band 5, ponieważ licznik korków posiada limit kroków jaki chcemy wykonywać minimum w ciągu dnia. Zawsze sprawdzając na opasce godzinę widzimy także ilość kroków, które musimy jeszcze przejść aby zdobyć postawiony sobie cel. Również w aplikacji mobilnej, która jest potrzebna przy posiadaniu opaski od xiaomi możemy sprawdzić ile dni z rzędu byliśmy w stanie przejść wymagane przez siebie kroki. Opaska posiada inne funkcje, takie jak prognoza pogody, godzina oraz treningi. W treningach możemy znaleźć między innymi bieganie, pływanie oraz jazdę na rowerze. Opaska jest w stanie również zmierzyć nam nasze tętno. Jednak jedna z najbardziej pożytecznych funkcji są przychodzące powiadomienia. Posiadając taką opaskę nie musimy często sprawdzać telefonu, ponieważ wszystkie powiadomienia wyświetlają nam się na ekranie opaski. Widzimy kto wysłał do nas wiadomość lub kto do nas właśnie dzwoni.

Opaski możemy kupić w sklepach z urządzeniami elektronicznymi lub sklepach internetowych, z dostawą do domu. Opaski kosztują w granicach od stu do stu pięćdziesięciu złotych. Podczas zakupów w internecie musimy również doliczyć kilka złotych za wysyłkę. Jednak jest to niewielka cena, która nie robi znaczącej różnicy przy kosztach ogólnych.