You are currently viewing Miałam problem z wrastającym paznokciem

Miałam problem z wrastającym paznokciem

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Od kilku lat miałam problem z wrastającym paznokciem u stopy. Do tej pory radziłam sobie z tym samodzielnie. Po prostu obcinałam paznokcia coraz głębiej i głębiej, żeby nie bolało mnie wrastanie. Niestety, okazało się, że zrobiłam duży błąd. W ten sposób tylko pogłębiłam swój problem i teraz musiałam się już udać do specjalisty.

Kto w Poznaniu pomoże przy wrastającym paznokciu?

wrastające paznokcie poznańKoleżanka podpowiedziała mi, żebym udała się do podologa, który dobierze odpowiednie leczenie i zabiegi na wrastające paznokcie Poznań to duże miasto, dlatego bez problemu znalazłam odpowiedniego specjalistę. Był to renomowany i solidnie wykształcony podolog, który zajmował się takimi problemami już od wielu lat. Miał on niezwykle pozytywne opinie swoich poprzednich pacjentów. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany na jego stronie internetowej numer telefonu i zapisałam się na wizytę. Szybko przekonałam się, że to było ostateczne rozwiązanie moich problemów. Na wizytę nie musiałam długo czekać. Miałam termin na za kilka dni. Od razu na wizycie po przeprowadzeniu kilku badań, założył mi on klamrę na wrastający paznokieć. Muszę przyznać, że już po kilku dniach poczułam znaczną ulgę. Paznokieć przestał być zaczerwieniony i nie bolał. Po dwóch tygodniach wróciłam do niego na wizytę kontrolną. Podolog zastosował odpowiednie maści oraz zabiegi po których paznokieć zaczął równo rosnąć.

Dzięki temu odbudowała się również jego płytka oraz łatwiej mi się go obcina w odpowiedni sposób. Teraz nie wstydzę się już założyć butów z odkrytymi palcami. Czuję się również o wiele lepiej. Przekonałam się, że problem z wrastającym paznokciem najlepiej jest rozwiązać u specjalisty, który zrobi to fachowo i bezpiecznie. Samodzielne, “krzywe” obcinanie paznokcia może przynieść tylko więcej szkód niż pożytku.