You are currently viewing Miękki szumiś dla noworodka

Miękki szumiś dla noworodka

 

Dzieci przez dziewięć miesięcy siedzą sobie bezpiecznie w brzuszku mamy i wsłuchują się w jej bicie serca, szum przepływającej krwi, oraz jej kojący głos. To komfortowe środowisko, które maluch zna i akceptuję, a kiedy się rodzi, to traci tą stabilizację.

Szumiące misie w sklepach internetowych

szumisie ze sklepu internetowegoKażdy noworodek musi mieć swoją przytulankę, z którą jest zawsze kładziony do snu. To pewien rodzaj rytuału, które dzieci uwielbiają. Często rodzina będąca w odwiedzinach u malucha kupuje mnóstwo maskotek dla nowego członka i stąd też mamy ich sporo w domu. Ale nie każda maskotka się nadaje dla niemowlaka, bo nie jest dostosowana do jego wieku. Szumisie ze sklepu internetowego o tej samej nazwie, są hitem tego roku. To przytulanki ręcznie wykonane z bezpiecznych i miękkich materiałów, które w środku mają zamontowane maleńkie urządzenia zasilane na baterie, wydające kojące dzięki. Są to różnego rodzaju szumy imitujące deszcz, wodę, czy suszarkę. Naukowcy i lekarze pediatrzy dowiedli, że dzieci szybko się uspokajają przy takich dźwiękach, ponieważ są one bardzo podobne do tych jakie słyszały w brzuchu mamy. Szumisie są wyposażone w czujnik snu, który automatycznie włącza urządzenie kiedy maluch się budzi, zaczyna wierci w łóżeczku, lub popłakiwać. W sklepie internetowym znajdziemy Szumisie dla chłopców i dziewczynek, które się wyróżniają ubrankami i kolorem. Najpopularniejsze są Szumisie w kształcie dużych misiów, oraz samych główek z rączkami i nóżkami. Są to jedyne szumiące maskotki.

Misie dostaniemy w cenie około dwustu złotych, główkę z kończynami w cenie około stu dwudziestu złotych, a samą główkę w cenie osiemdziesięciu złotych. Szumiś doskonale się nadaje na prezent dla noworodka i z pewnością się przyda przez pierwsze lata życia dziecka.