You are currently viewing Mieszanki gumowe pomysłem na biznes

Mieszanki gumowe pomysłem na biznes

Nazywam się Piotrek i w tym roku ukończyłem studia. Mój znajomy zaprosił mnie do siebie na weekend, żebyśmy mogli świętować zakończenie nauki. Miało tam być wiele osób i dość chętnie się zgodziłem. Pojechałam do niego w sobotę z samego rana, by mu pomóc w przygotowaniach.

Mieszanki gumowe na chodnik elektroizolacyjny

mieszanki gumoweKiedy wszedłem do jego domu to był jego wujek, który ma własną firmę produkcyjną. Wyrabia on płyty z gumy oraz różnego rodzaju wyroby gumowe. Bardzo dużo opowiadał o swoim nowym produkcie, który wprowadził do sprzedaży. Jest to chodnik elektroizolacyjny, do produkcji którego zastosowane zostały najlepsze i tanie mieszanki gumowe, dzięki czemu ten chodnik elektroizolacyjny jest bardzo trwały i odporny. Bardzo mnie ten temat zainteresował i zapytałem go o wiele spraw. Okazało się nawet, że poszukuje on firm do współpracy, które będą sprzedawały jego wyroby gumowe. Uznałem, że byłoby to idealne rozwiązanie dla mnie, ponieważ po studiach chciałem od razu rozpocząć swoją własną działalność. Zapytałem go więc jakie byłyby warunki współpracy z jego przedsiębiorstwem. Okazało się, że oferuje on naprawdę bardzo dogodne warunki. Jeżeli sprzedawałbym jego wyroby gumowe oraz wszystkie dostępne płyty z gumy to na pewno zarobiłbym na tym niezłe pieniądze. Ponadto mieszanki gumowe, które stosuje na pewno zapewnią mi stałych klientów. Do tego doszedł jeszcze ten chodnik elektroizolacyjny, który na pewno wzbudzi ogromne zainteresowanie. Powiedziałem mu, że jestem zainteresowany współpracą i chciałbym sprzedawać jego wyroby gumowe.

Ustaliśmy, że w poniedziałek przyjadę do jego przedsiębiorstwa, żeby zobaczyć jak produkowane są wyroby gumowe oraz żeby na spokojnie omówić szczegóły warunków współpracy. Nie spodziewałem się, że spotkam takiego człowieka i cieszę się, że tak wyszło.