Mój sklep online i panele na podczerwień

Od wielu lat prowadzę swój sklep internetowy, który świetnie prosperuje. Posiadam własny magazyn, który obsługuje pięciu pracowników. Współpracuję z firmami kurierskimi, które dostarczają do klientów nasze produkty. Mój sklep online jest bardzo znany i mamy mnóstwo zamówień.

Panele na podczerwień – montaż

panele na podczerwieńJakiś czas temu zgłosił się do mnie pracownik obsługujący zlecenia z informacją, że potrzebny jest dodatkowy pracownik. Od kiedy zmieniliśmy ceny za grzejniki na podczerwień, to mamy trzy razy więcej pracy. Oczywiście zdecydowanie się z nim zgadzałam, ponieważ zauważyłam już jakiś czas temu, że dział zleceń nie radzi sobie z zamówieniami. Ogrzewanie na podczerwień sklep internetowy bardzo dobrze się sprzedaje z uwagi na niskie ceny oraz korzyści jakie ze sobą niesie. W ofercie posiadamy również grzejniki ceramiczne, ale one występują w regularnych cenach. Uznałam, że umieszczę informację na stronie mojego sklepu online, że poszukiwany jest pracownik do obsługi zleceń. Dzięki temu praca będzie szła dużo sprawniej. W międzyczasie przyszedł do mnie Marcin, ażeby powiedzieć, że na magazynie został ostatni panel grzewczy na podczerwień a klient zamówił pięć sztuk i nie wiedział co zrobić. Zdziwiłam się, ponieważ wczoraj składałam zamówienie u producenta. Od razu do niego zadzwoniłam i dowiedziałam się, że dostawa będzie w ciągu godziny. Mogłam zająć się swoimi obowiązkami. Tego samego dnia otrzymałam mnóstwo zgłoszeń w sprawie pracy i wybrałam chłopaka, który montował panele na podczerwień, ponieważ posiada odpowiednią wiedzę i na pewno sprawdzi się w moim sklepie online.

Od razu zaprosiłam go do współpracy, z czego był bardzo zadowolony. To był dobry moment, ponieważ zmieniliśmy niektóre ceny i znowu pojawiło się jeszcze więcej zgłoszeń. Wiem, że teraz na pewno damy radę. O panelach grzewczych można poczytać na stronie http://czterykaty.bazarek.pl