You are currently viewing Moja mama – dobra wróżka

Moja mama – dobra wróżka

Czasem nie doceniamy osób, które mamy na co dzień. Jesteśmy wśród nich bo jesteśmy, ale nie zwracamy uwagi ile pracy i serca muszą włożyć w to, aby wszystko przygotować w domu i tak dalej.

Mama jest jak dobra wróżka

dobra wróżkaMoja mama jest jak taka sprawdzona i tania dobra wróżka, która zawsze ze wszystkim zdąży i magicznie dzięki niej mamy non stop ciepły obiad i herbatkę po przyjściu do domu. Tak jak sobie myślę, to mam wrażenie, że moja mama nieraz naprawdę musi używać jakichś czarów, bo zawsze ze wszystkim zdąży i do tego jest uśmiechnięta. Ja sama nie wiem, jak ona tak umie zdążyć z samego rana zrobić nam zupę mleczną, kanapki do szkoły i tak dalej. Jestem jej bardzo wdzięczna, że tak dba o nas. Bo i o mnie i brata i tatę. Zawsze jest przy nas ta nasza wróżka z powołania. Dlatego chcieliśmy ją jakoś ukoronować i sprawić jej jakąś przyjemność. Nasza Warszawa roi się od różnych sklepów, więc było w czym wybierać. Wybrałam się do galerii i kupiłam jej bluzkę. Dodatkowo zobaczyłam taki wesoły akcent w postaci różdżki-to był taki długopis. Postanowiłam jej więc go kupić, aby jej czary teraz były jeszcze bardziej efektowne. Na pewno nasza dobra wróżka się ucieszy i zaśmieje z tego postrzegania jej przez nas jako wróżkę. Sama chciałabym mieć taką magiczną moc jak ona, że wracam z pracy, robię obiad, pranie i jeszcze wszystko to wykonuje z uśmiechem na twarzy. No i ona nie wiem jakim cudem ma jeszcze dużo wolnego czasu dla siebie, gdzie ogląda różne seriale, filmy i przegląda internet w celu zrobienia tańszych zakupów niż stacjonarnie. No normalnie typowa dobra wróżka jak nic.

Tutaj na pewno jest jakaś ingerencja sił nadprzyrodzonych, bo nasza mama jest nie do pokonania. Mam nadzieję, że te dobre moce są dziedziczne, i kiedyś w przyszłości na mnie jakoś przejdą. W ten sposób pomogą mi zwalczyć moje wieczne lenistwo.