You are currently viewing Montaż i automatyzacja bramy

Montaż i automatyzacja bramy

Jechałem na montaż do wspaniałego domu, mój szef prosił mnie tylko, abym nie zakochiwał się w zleceniodawczyni, ponieważ znał moje chłonne serducho. Klientka zażyczyła sobie, aby wymienić jej siłowniki do bram, ponieważ tamte były coraz bardziej stresogenne, wadliwe i zdarzało się, że w ogóle nie można było ich otworzyć, nie mówiąc o zamknięciu.

Siłowniki do bram czy napęd?

siłowniki do bramPodobno szef jak jeszcze nie miał swojej firmy, samodzielnie instalował u niej napędy do bram dwuskrzydłowych i tam poznał jej matkę, a teraz jadę właśnie do córki, która przejęła tę piękną willę. Niesamowite, nie wiedziałem w zasadzie jak nazywa się odbiorczyni zlecenia. W samochodzie miałem przygotowane wszystkie napędy, nawet napędy do bram przesuwnych, może da się je wmontować i będą działały jeszcze płynniej, a także najlepsze siłowniki do bram. Lubiłem kombinować, bo satysfakcja klienta to był dla mnie najważniejsza. Zawsze dostawałem za to pochwały od szefa. Podjechałem pod dom i widzę już z daleka niewyobrażalnie piękną kobietę, w zasadzie dziewczynę. Ubrana w krótkie spodenki cudownie opinające jej zgrabne krągłości, ze spodenek wysuwały się cudowne długie i smukłe nogi. Miała zarzuconą luźną koszulkę, która lekko odkrywała jej ramie, włosy blond luźno związane na czubku głowy, cudowny makijaż podkreślający jej błękitne oko. Miała w dłoni piloty do bram, ponieważ, jak mówił szef sam a już nie wiedziała, który do którego należy. Wychodzę i mówię, czy tu ma być zamontowana automatyka do bram, od razu poczułem się głupio, bo spojrzała na mnie z góry, ale się chwilę po tym uśmiechnęła i przytaknęła.

 

Sprawdziłem najpierw siłowniki do bram, czy i w jaki sposób powodują te perturbacje. Potem przetestowałem wszystkie piloty do bram, sprawdziłem czy dobrze przesyłają sygnał i czy doskonale są odbierane przez bramy.