You are currently viewing Na studiach informatycznych – web erp

Na studiach informatycznych – web erp

Niemalże od roku uczęszczam na studia informatyczne. Na pierwszym roku bardzo mi się podobało, ale teraz mam coraz większe trudności w nauce. Wszystko dlatego, że uczymy się programowania na systemach informatycznych dla różnych firm.

Web erp i język programowania

web erpNiestety to nie jest takie proste, jak myślałem, ponieważ ERP e commerce jest zbudowany na podstawie trudnego języka programowania. Mówi się, że im bardziej skomplikowany język i więcej komend, tym lepszy system – dlatego też open ERP cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród klientów z rożnych branż. Na szczęście mam koleżankę, która bardzo dobrze się zna na tym, ponieważ jej ojciec posiada firmę budowlaną i wykorzystuje w tym celu ERP dla budownictwa. Koleżanka spotyka się ze mną dwa razy w tygodniu i wyjaśnia mi wszystkie zasady krok po kroku. Na początku było mi wstyd, że koleżanka wie, co to jest odoo ERP, ale szukałem jakiejkolwiek pomocy, ponieważ nie chciałem tak łatwo się poddawać i rezygnować ze studiów. Po jakimś czasie wszystko mi się rozjaśniło i miałem już spory zasób wiedzy na ten temat. Sam nawet zacząłem bawić się w programie web ERP i tam tworzyć różne strony internetowe, ale grafika nie jest najważniejsza. Najważniejszy jest język programowania, który jest trudny. Zaległości już nie mam tak dużych, ale mimo to martwię się o moją ocenę z egzaminu końcowego, ponieważ on będzie zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. W ciągu najbliższych tygodni będę musiał jeszcze raz sobie przypomnieć budowę systemu ERP e commerce, ponieważ z tym mam największe problemy.

Jeżeli zdam, to będę musiał się jakoś koleżance odwdzięczyć. Z tego co słyszałem, to planuje ona założyć firmę. Być może kupię jej licencję w odoo ERP, aby mogła łatwiej ją prowadzić. To świetna i mądra osoba i na pewno sobie poradzi.

Więcej na stronie http://ideaerp.pl