You are currently viewing Naprawa komputera u fachowca

Naprawa komputera u fachowca

Praktycznie wszystko teraz robi się w internecie. Koresponduje z ludźmi, co lubię najbardziej, bo nie przepadam za pisaniem SMS-ów. Do tego jakieś zakupy, nie trzeba nawet wychodzić z domu. 

Naprawa komputerów niezbędna przy awarii laptopa

Naprawa komputerów

Dodatkowo jestem użytkownikiem różnych for dyskusyjnych, i lubię sobie czytać, o modzie, urodzie i tak dalej. To moja pasja. Dlatego bardzo się wkurzyłam, jak któregoś dnia internet przestał mi działać. Komputer się włączał normalnie, ale nie było połączenia. Zadzwoniłam do mojego dostawcy, który wszystko posprawdzał, i mówił, że łącze jest prawidłowo podłączone. Więc błąd musiał być w moim komputerze. Miałam nadzieję, że serwis komputerów będzie jeszcze czynny, bo była już 17, a chciałam szybko go od razu podwieźć. Na szczęście Kraków to duże miasto, więc długo jest wszystko otwarte. Jechałam autobusem z laptopem, i dotarłam jakoś 17.40 i na szczęście mieli jeszcze czynne. Oddałam im laptopa, i mieli sprawdzić co się z nim dzieje. Czekała mnie noc bez internetu, uu, przykro. Kto wie, czy nie dłużej, bo nie wiadomo, jaki był powód zepsucia, może i więcej czasu zajmie im reperowanie. Zadzwoniłam do nich z samego rana i powiedzieli, że za dwie godziny mogę już go odebrać. I co mi powiedziała naprawa komputerów Kraków – powodem braku połączenia było wypięcie się karty sieciowej. Tylko ją wpięli z powrotem i wszystko już działało jak należy. Nie wiem jakim cudem się to stało, bo ona jest w środku, a ja nic z nią nie robiłam. Powiedzieli mi, że nieraz tak się dzieje, i był to czysty przypadek. Aj, z tymi komputerami, zawsze coś. No ale podziękowałam im bardzo za pomoc, bo sama bym na to nie wpadła.

Nawet bym nie wiedziała, że taką kartę mam, i gdzie się znajduje. Teraz już wszystko działa jak należy, po tej naprawie w ekspresowym tempie. Więc za wiele nie straciłam z moich informacji o modzie, odchudzaniu i innych takich.