You are currently viewing Naprawiamy błędy czyli usuwanie tatuażu

Naprawiamy błędy czyli usuwanie tatuażu

Pracujemy w salonie tatuażu już od bardzo dawna. Od niedawna jednak wprowadziliśmy nową usługę, jaką jest usuwanie makijażu permanentnego i jest to prowadzone z racji tego, że większość osób zapisuje się do różnych kosmetyczek bez powołania, które potrafią zniszczyć człowiekowi twarz.

Profesjonalne usuwanie tatuażu i inne usługi

usuwanie tatuażuWcześniej wykonywaliśmy najlepsze profesjonalne usuwanie tatuażu Warszawa, i pytano nas, czy wprowadzimy też usługi pomocy, spowodowane błędnym wykonaniem makijażu. Długo się nad tym zastanawialiśmy, i w końcu jest to i u nas. Nawet nie wiecie, jakie kolejki mamy w terminach. Każdy chce albo sobie coś poprawić, albo całkowicie usunąć kreski. Dlatego przychodzimy z pomocą. Ostatnio przyszła do nas jedna pani z płaczem. Spojrzeliśmy na nią, i nie musieliśmy pytać o powód jej łez. Jej prawa brew była znacznie niżej od lewej. Kto ją tak urządził, podobno, chciałoby się zapytać. Podobno jakiś makijaż permanentny brwi w Warszawie, no ale nie wnikaliśmy w szczegóły, i zaczęliśmy badać, jak głęboko barwnik jest w jej skórze. W przypadku normalnego tatuażu usuwanie trwa dłużej. natomiast przy permanentnym, jest to trochę krócej. bo nie jest to wszystko tak głęboko. Pani usiadła na fotel, a my zajęliśmy się usuwaniem. Nie było mowy o poprawce, bo było to na prawdę tak źle wykonane, że nie dałoby rady tego naprawić w żaden sposób.

Jedyna opcja, to całkowite pozbycie się tego paskudztwa. Na szczęście wszystko się udało, i brwi znacznie zbladły. Pani będzie musiała przyjść jeszcze raz, bo zawsze jest to kilka sesji, no ale chociaż nie wygląda to już tak źle, i jest zadowolona z pomocy.

Zapraszamy na stronę www.makijaz-permanentny.eu