You are currently viewing Nasz weselny fotograf

Nasz weselny fotograf

Lubiłam, gdy wszystko było zawsze po mojej myśli. To mnie charakteryzowało. Ład, spokój i opanowanie. Nie lubiłam, gdy coś działo się niezgodnie z planem. Lubiłam planować o wiele wcześniej, żeby w czasie ważnych wydarzeń, mieć już wszystko gotowe. Zwłaszcza, jeżeli chodziło o tak ważną sprawę, jak mój ślub. Wyjątkowe wydarzenie, na które czekała cała rodzina.

Pamiętajmy o zdjęciach

fotografia ślubna OpoleW dobie komputerów i telefonów, nie ma problemu, aby zrobić komuś zdjęcie. Mamy do tego coraz lepsze telefony, i rzadko kto już drukuje zdjęcia. Trzymamy je w pamięci naszego dysku. Jednak, kiedy brałam ślub, stwierdziłam, że fotograf na wesele będzie obowiązkowy. Chciałam, aby te zdjęcia były bardzo profesjonalne. Nie mogłam sobie pozwolić na to, aby wszyscy biegali z telefonami, i robili niepotrzebne zamieszanie. Więc poinformowałam gości, że będzie specjalny fotograf, przez którego musiałam zwiedzić cały Wrocław, by się do niego dostać. Słyszałam, że jest najlepszy, bezszelestnie porusza się pomiędzy gośćmi i robi niesamowite zdjęcia. Dzięki temu, moja fotografia ślubna, będzie miała okazję zająć zaszczytne miejsce na kominku, i w salonie rodziców. Obiecałam im już całą serię zdjęć. Ma być ich bardzo dużo, bo specjalnie o to poprosiłam. Zawsze będzie można wybrać kilka najlepszych zdjęć. Oczywiście, będziemy też robić zdjęcia z telefonów, jednak, to już później, po całym przyjęciu weselnym, na spokojnie. To jest mój wielki dzień, i wszystko musi być idealnie.

Przez moją dokładność, to już stałam się obiektem plotek, ale się nie przejmuje. Nie są to jakieś złośliwe docinki, bardziej rodzina mówi to serdecznie. Jednak uważam, że tak ważny dzień jak dzień ślubu, i wesela, musi być odpowiednio uwieczniony na prawdziwych, profesjonalnych fotografiach.

Więcej na stronie http://www.wnstudio.com.pl