You are currently viewing Nowa drogeria z olejem kokosowym nierafinowanym

Nowa drogeria z olejem kokosowym nierafinowanym

Mieszkam w bardzo dużym mieście na południu kraju. Pewnie jak w każdej dużej aglomeracji miejskiej jest dość sporo przeróżnych sklepów i firm świadczących usługi. U mnie na pewno są. Co jakiś czas powstają one firmy i otwierane są nowe placówki sklepowe.

Ludzie chętnie kupowali olej kokosowy nierafinowany

olej kokosowy nierafinowanyPrzykładem może być nowa drogeria, która została otwarta jakieś dwa tygodnie temu. Trzeba było widzieć ile ludzi było na jej otwarciu, a tylko dlatego była aż taka duża frekwencja, ponieważ drogeria ta rozdawała za darmo naturalne kosmetyki. To znaczy takie próbki tych kosmetyków, ale wielkością przypominały normalne kosmetyki. Tego typu kosmetyki ta drogeria sama produkuje. Podobno są one wykonane z wysokiej jakości składników. Przykładem może być polecany olej kokosowy nierafinowany. Nic więc dziwnego, że tyle ludzi przyszło na otwarcie. Każdy z nas lubi dostawać coś za darmo, ja też to lubię, ale dla jednej próbki kosmetyku nie zamierzałam się przeciskać pomiędzy innych ludzi. Wolałam pójść tam następnego dnia, tka na spokojnie sobie tam pójść, obejść wszystkie działy w drogerii i oczywiście sobie cos kupić, co akurat mi się kończy z kosmetyków. Miałam rację następnego dnia było znacznie mniej już ludzi, pewnie dlatego, że nic już nie dawali za darmo. Mogłam sobie swobodnie przechadzać pomiędzy drogeryjne półki. Najbardziej zaciekawiły mnie kosmetyki organiczne, gdyż ich cena była bardzo niska w porównaniu z innymi kosmetykami tego typu gdzie indziej.

Udało mi się wybrać coś dal siebie z tych kosmetyków, jak okaże się dobry i skuteczny na dłuższą metę to wrócę po więcej. Obsługa tej drogerii też była bardzo miła. Panie tam bardzo chętnie doradzają klientom w wyborze kosmetyków, chętnie udzielają rad itp. Może jedną z wad jest, że drogerii a jest położona daleko od mojego domu.