You are currently viewing Nowe balustrady w mojej klinice

Nowe balustrady w mojej klinice

 

Mój przyjaciel i ja jesteśmy właścicielami kliniki zdrowia psychicznego. Pracujemy z pacjentami i jednocześnie zarządzamy kliniką. W związku z dynamicznym rozwojem kliniki oraz dużą liczbą przychodzących pacjentów postanowiliśmy zrobić remont, zaczynając od dużych schodów pośrodku kliniki, do których zamówiliśmy nowe balustrady — pozostało tylko je wykorzystać.

Jaki rodzaj balustrad będzie pasował do kliniki?

balustrady sklep internetowyProjektując klinikę, kierowaliśmy się wartościami, wedle których miała być prowadzona. Zależało nam na tym, aby nie była zbyt nowoczesna i szpitalna, lecz domowa i ciepła. W związku z tym światła były delikatnie przyciemnione, a zamiast plastikowych krzeseł w poczekalni, wyposażyliśmy się w wygodne fotele. Mieliśmy problem, aby wybrać odpowiednie funkcjonalne i pasujące do wnętrza balustrady sklep internetowy, który znaleźliśmy, oferował wiele możliwości. Podobało mi się, że możemy wybierać spośród różnych modeli, jednak martwiłem się, że nowoczesne balustrady nierdzewne w kolorze srebrnym nie będą pasować do reszty wnętrza. Musieliśmy zdecydować się szybko, ponieważ zbliżał się termin końca remontu i ponownego otwarcia kliniki. Finalnie, zdecydowaliśmy się na proste, delikatnie zaokrąglone na końcach balustrady, bez żadnych dodatków. Okazało się, że proste rozwiązania są najlepsze — balustrady miały odpowiednią wysokość i chroniły przed upadkiem podczas wchodzenia po schodach. Ich srebrny kolor przełamywał pastelowe odcienie foteli i ścian, co bardzo nam się spodobało.

Zamawianie balustrad ze sklepu internetowego było dla nas idealnym rozwiązaniem, ponieważ jesteśmy na co dzień bardzo zabiegani. Obydwoje mamy sporo pacjentów do przyjęcia oraz spraw administracyjnych, związanych z prowadzeniem kliniki. Sklep internetowy sprawdził się bez zarzutu i balustrady  przyjechały pod drzwi kliniki już na drugi dzień