You are currently viewing Nowe jesienne kozaki

Nowe jesienne kozaki

Parę tygodni temu wybrałam się na zakupy ubraniowe. Musiałam kupić sobie nowy płaszcz oraz buty na jasień. Od dłuższego czasu strasznie podobały mi się kozaki, które wykończone są zamszowym materiałem. Widziałam takie buty u wielu koleżanek i sama zapragnęłam mieć takie w swojej garderobie. W jednym ze sklepów w galerii udało mi się kupić wymarzone przeze mnie buty.

Kupione kozaki zamszowe są niezwykle wygodne

kozaki damskie zamszoweJestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć takie kozaki jak chciałam. Moim zdaniem kozaki damskie zamszowe pasują do wielu stylizacji, ponieważ są to buty, które są bardzo uniwersalne. Ich dizajn jest dość klasyczny, ale dzięki zamszowi wyglądają one na nodze wyjątkowo. Będąc w sklepie spodobał mi się jeden model kozaków, które sięgały mi do kolana. Model ten występował w trzech różnych kolorach (czarnym, granatowym i czerwonym) i każdy z tych kolorów bardzo mi się podobał. Długo więc nie mogłam się zdecydować, które konkretnie buty kupić. W końcu jednak kupiłam buty czarne, ponieważ jest to najbardziej uniwersalna wersja kolorystyczna, która pasuje właściwie do wszystkiego. Kozaki, które kupiłam nie mają wysokiego obcasa, bo ma on 4 centymetry. Taki obcas wygląda ładnie, ale mimo tego nie sprawia to, że but staje się niewygodny. Wręcz przeciwnie. Obcas ten jest gruby, a więc chodzenie w tych butach to dla mnie niesamowity komfort i czysta przyjemność.

Buty noszę teraz praktycznie cały czas. Są tak bardzo wygodne. W środku wyłożone są filcem i cienkim ociepleniem, a więc świetnie sprawdzają się nawet w mocno chłodne dni. Najbardziej lubię te kozaki nosić do grubych spódnic i czarnych rajstop. Wygląda to bardzo elegancko. To, że buty te dopasowują się do nogi sprawia, że podkreślają one moje atuty i noga wygląda w nich bardzo ładnie.