You are currently viewing Nowe podłogi i blaty Laminam u teściowej

Nowe podłogi i blaty Laminam u teściowej

Moją teściową zawsze uważałam za osobę elegancką i dystyngowaną. Zawsze kiedy ją widziałam ubrana była w idealnie wyprasowane komplety składające się z żakietu i spódnicy w pastelowym kolorze, z idealną fryzurą. Do tego zawsze dopasowane buty i torebka z najnowszej kolekcji. Jaka pani domu taki i dom, nienaganny, urządzony w eleganckim stylu.

Nowe i stylowe blaty Laminam

blaty laminamJednak teściowa ostatnio postanowiła nieco odświeżyć design i przeprowadzić remont, po czym oczywiście nie omieszkała zaprosić nas na rodzinny obiad by pochwalić się swym nowym wnętrzem, które jakby mogło być inaczej było całkowicie zachwycające. Z podłóg zniknęły stare posadzki kamienne, a zastąpiono je płytami ze spieków kwarcowych. Oczywiście nie miałam pojęcia czym są owe płyty, dla mnie wyglądały one po prostu jak kamienne całkiem podobne do tych co były przed chwilą. Jednak teściowa wszystko nam opowiedziała, że spieki kwarcowe są materiałem całkowicie ekologicznym, wykonano je z naturalnych komponentów jak skały granitowe, iły łupkowe i pigmenty ceramiczne. O tym cudownym materiale dowiedziała się przy okazji wizyty u koleżanki z Warszawy, która zabrała ją na Showroom Laminam, niedawno otwartą stałą ekspozycję włoskiej firmy Laminam, na której można podziwiać wszelki potencjał materiału jakim są płyty ze spieków kwarcowych. Płyty wyglądają zupełnie jak posadzki kamienne, ale są cieńsze i lżejsze, jednak równie odporne co naturalny kamień. Najlepsze jest jednak to, że można z nich wykonać nie tylko podłogę, ale i elewację ścian zewnętrznych i wewnętrznych, a także nowoczesne blaty Laminam Warszawa, na co i ona się pokusiła, a także fronty meblowe. Wnętrza zaaranżowane płytami laminam wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie, z chęcią wykorzystują je teraz nowoczesne budynki biurowe czy banki itp.

Niestety cała wizyta u teściów minęła nam na słuchaniu o zaletach i wspaniałych możliwościach produktu firmy Laminam i ogółem tematyce aranżacji wnętrz. Muszę szczerzę przyznać, że odetchnęłam gdy w końcu wróciłam do domu.