You are currently viewing Nowoczesny zabieg karboksyterapii

Nowoczesny zabieg karboksyterapii

Kosmetologia to jedna z najważniejszych dziedzin, która w ostatnim czasie coraz bardziej zyskuje na popularności. Nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pozwalają ludziom na poprawę swojego wyglądu. Jednym z popularnych zabiegów jest karboksyterpia. Co to za zabieg i jakie są wskazania do jego wykonania? 

Czym jest karboksyterapia?

karboksyterapia łódźPewne defekty kosmetyczne znacząco wpływają na naszą samoocenę. Niestety, ale nie wszyscy są w stanie pogodzić się z niedoskonałościami swojego ciała. Jednakże, czasem można temu jakoś zaradzić. Bowiem dostępne są różnorodne zabiegi kosmetyczne, dzięki którym można korzystnie poprawić swój wygląd. Dobrym na to przykładem jest karboksyterapia Łódź jest miastem, w którym taki zabieg jest dość często wykonywany. Na czym dokładnie polega? Mianowicie na podaniu dwutlenku węgla do skóry. Efekty, jakie można dzięki temu uzyskać, są zniewalające. Warto zaznaczyć, że jest to zabieg inwazyjny, jednak w pełni bezpieczny. Wśród wskazań do jego wykonania należy wymienić cellulit czy też nieestetyczne zmarszczki, które bywają zmorą wielu kobiet. Zabieg nierzadko wykonywany jest w okolicy twarzy, ponieważ często występują tam teleangiektazje czyli rozszerzone naczynka. W takim przypadku również można uzyskać dobre efekty. Rozstępy oraz blizny to także wskazania do wykonania wspomnianego zabiegu. Poprawa elastyczności skóry zostanie bardzo szybko zauważona.

Każdy z nas ma jakieś niedoskonałości, ale nie wszyscy mogą się z nimi pogodzić. Dużym problemem jest cellulit oraz rozstępy, które powodują obniżenie samooceny u kobiet. W związku z tym, panie mogą skorzystać z innowacyjnego zabiegu, jakim jest karboksyterapia. W Łodzi wiele gabinetów posiada taki zabieg w ofercie. Efekty są naprawdę rewelacyjne.