O projekcie graficznym z balustradami

Wkrótce będę miał trzecią rocznicę działalności mojej firmy. Tablice unijne które musiałem wystawić przed firmą, są już mocno zakurzone. Patrząc wstecz to trzeba przyznać, że najlepsze produkcje spod mojej stajni graficznej wychodziły te o miedzi.

Balustrady i moje ulotki

balustrady Pamiętacie jak robiłem dla tej firmy z Białegostoku. Miała ogrodzenia, które cała Polska zamawiała, do tego stylowe balustrady białystok z tej firmy sam zamówiłem. Taka prawda, że robienie ulotek, czy prospektów dla takiej firmy to łatwizna jest. Dlatego też inspiracja przyszła szybko i z Białegostoku zlecenia się posypały. Dostałem nawet statuetki z miedzi, ponieważ wziąłem udział w jakiś konkursach graficznych. Mam te statuetki z miedzi na półce, jakieś słonie, romby, trójkąty czy głowy. Takie dekoracje miedziane do wnętrz są zawsze w modzie więc moje biuro ma wysoki styl. Analitycy z firmy w Białegostoku stwierdzili, że dzięki moim ulotkom firmie wzrosły obroty i zaczęła sprzedawać ogrodzenia w dużo większej ilości niż przed tą sytuacją. To było dla mnie dużym komplementem, zwłaszcza, że moje balustrady jakie od nich zamawiałem były fantastycznej jakości. Tak to prawda, ta firma ogrodzenia robiła bardzo dobre, ale tak naprawdę, to było umieszczane tylko na ulotkach, bo tak naprawdę miałem w domu same balustrady. W każdym razie po tej współpracy miałem wiele kontaktów w Białymstoku, ponieważ stałem się nadwornym grafikiem tej firmy i polecała mnie innym przedsiębiorcom. Od tamtego czasu kiedy moje tablice unijne są zatopione w kurzu dziejów, kiedy moje półki zdobią statuetki z mosiądzu czuje, że jestem na dobrej drodze do sporego sukcesu.

Dlatego też chcę wypromować dekoracje miedziane do wnętrz, jakie robi ta firma dodatkowo. W każdym razie, czuje zasadę wzajemności i muszę sprostać wyzwaniu.