You are currently viewing Odbiór gruzu – moja firma

Odbiór gruzu – moja firma

Od dziesięciu już lat prowadzę własną firmę, która zajmuje się wywozem gruzu. Być może nie jest to dziedzina, którą chciałby się zajmować każdy. Mi jednak ona w zupełności odpowiada. Uważam, że żadna praca nie hańbi.

Odbiór gruzu jest popularny

odbiór gruzuSwego czasu znalazłem niszę w Poznaniu, bo wówczas odbiór gruzu nie był tutaj tak popularny i udało mi się rozkręcić interes. Było wówczas niby kilka małych firm zajmujących się wywozem, ale żadna nie robiła tego w sposób tak kompleksowy jak moja. Miałem też najbardziej atrakcyjny jak na tamte czasy cennik. Nic więc dziwnego, że zaczęli się do mnie zgłaszać klienci. Musiałem co prawda zainwestować trochę w reklamę, ale szybko przestała mi być ona szczególnie potrzebna, gdyż po prostu klienci zaczęli zjawiać się z polecenia. Nie wiem czy jestem przykładnym przedsiębiorcą, ale staram się zawsze, aby mój wywóz gruzu był na najlepszym możliwym poziomie. Czasami chciałbym usłyszeć od pracowników, jak oni oceniają nasze usługi, ale wiem, że gdybym o to wprost zapytał, to pewnie nie dostałbym szczerej informacji. Dobrze ich traktuję i niby wiedzą, że mogą być ze mną szczerzy, ale obecnie ludzie ogólnie obawiają się zwolnień. Pytałem kiedyś, jak sądzą czy nasz wywóz gruzu jest ok, czy można by coś zmienić, to nikt się specjalnie nie wypowiedział. Wywnioskowałem więc, że to nie ma sensu, ale od tego czasu staram się jeszcze bardziej uświadamiać pracownikom, że informacja zwrotna od nich jest dla mnie cenna i nie zwalniam ludzi za szczere wyrażenie swojej opinii. Na razie widzę, że trochę się niektórzy ośmielili, ale to długa droga, żeby osiągnąć taki poziom wymiany informacji, jaki bym chciał mieć.

W każdym razie dbam o to, aby moja firma stale się rozwijała i mogła zapewnić klientom wysoki poziom usług. Chyba mi się to udaje.

Więcej na http://www.gruzikpoznan.pl