Odpowiednie ujęcia uzyskiwane przy użyciu drona

Gdy starałam się na promowanie swojego obiektu (jestem właścicielką niewielkiego obiektu, położonego w malowniczym miejscu) wiedziałam, że najlepsze ujęcia uzyskam dzięki filmowaniu dronem. Zainwestowałam więc we własny sprzęt i przystąpiłam do pracy (moja firma nie jest zbyt wielka, z tego powodu staram się ciąć koszty i większość zadań wykonywać sama), nie był to jednak zbyt udany wybór

Profesjonalne filmowanie dronem

skuteczne filmowanie dronemPomimo wielu prób, wciąż moje ujęcia pozostawiały wiele do życzenia. Nawet gdy wydawało mi się, że warunki atmosferyczne są idealne, na zdjęciach pojawiały się jakieś skazy, które czyniły mnie bezużytecznymi. Po kilku tygodniach ciągłych prób, musiałam pogodzić się z porażką. Zdecydowałam się na zatrudnienie profesjonalnej firmy, która zapewniała skuteczne filmowanie dronem. Zdjęcia trwały łącznie kilka dni. Następne kilka dni zajęła obróbka graficzna zdjęć, dokonywana przez profesjonalnych grafików, zatrudnianych w firmie, z której usług zdecydowałam się skorzystać. Gdy otrzymałam gotowy film oraz zdjęcia byłam zachwycona. Jakość była doskonała a ujęcia najwyższej klasy. Nie posiadały żadnych skaz, tak jak moje. Widać było rękę profesjonalistów. Dzięki decyzji o zatrudnieniu firmy, świadczącej tego typu usługi w końcu posiadałam odpowiednie materiały reklamowe. Ruszyłam z kampanią marketingową, co realnie przełożyło na ilość gości. W końcu mój obiekt pracował na najwyższych obrotach.

Decyzja o zatrudnieniu profesjonalnej firmy, zajmującej się filmowaniem za pomocą drona, była bardzo dobrą decyzją. Niestety, moje wcześniejsze próby uzyskania odpowiednich ujęć własnymi siłami były tylko niepotrzebną stratą czasu oraz pieniędzy. Dodatkowo firma, którą zatrudniłam nie miała zbyt wygórowanych stawek. Czasem niektóre rzeczy zdecydowanie lepiej zostawić specjalistom.