You are currently viewing Oferuję meble z palet na zamówienie

Oferuję meble z palet na zamówienie

Każdy ma jakieś hobby. Moje jest może i niecodzienne, ale uwielbiam się tym zajmować i co więcej, mam nawet wielu zainteresowanych klientów moimi produktami. Z czasem to pewnie rozwinę swoją działalność na większą skalę.

Klienci bardzo chętnie zamawiają moje meble z palet

Omeble z paletd jakiegoś czasu interesowały mnie poważnie meble z palet i postanowiłem zacząć działać w tej dziedzinie. Od roku ponad posiadam własną firmę, gdzie oferuję takie produkty na zamówienie. Jeżeli klient ma jakiś pomysł, koncepcję to przychodzi do mnie a wdrażam jego projekt w życie. Przyznam, że zainteresowanie jest ogromne. Pewnie dlatego, że jestem w stanie wykonać wszystkie meble na zamówienie. Dla jednego klienta to nawet wykonywałem huśtawkę drewnianą, którą sam zaprojektował. Musiałem wprowadzić kilka zmian i ostatecznie projekt został wykonany perfekcyjnie. Ludzie mają różne koncepcje ale większość z nich jest podobna. Raz to miałem wyjątkowe zamówienie. Miałem wykonać dla klienta szafkę pod telewizor z palet oraz jakiś regał, na którym umieści nie tylko książki. Spodobało mi się to zlecenie, ponieważ to było pierwsze takie wyzwanie. Naturalnie moja bogata wyobraźnia od razu się dała we znaki i wykonałem dla tego człowieka na prawdę świetne meble z palet, które go zafascynowały. Prosił, ażebym jeszcze wykonał dla niego łóżko do sypialni i meble do pokoju gościnnego. Otrzymuję ostatnio coraz więcej zleceń i muszę zabrać się za organizację czasu. Poproszę siostrę o pomoc. Będzie dla mnie zapisywać klientów na spotkania.

Prowadzenie własnego biznesu, który jest jednocześnie pasją daje mnóstwo satysfakcji. Nie wyobrażam sobie innej pracy. To czym zajmuję się obecnie, spełnia wszelkie moje aspiracje zawodowe. w życiu trzeba być szczęśliwym człowiekiem.