You are currently viewing Opowiadam bratu o wytrzymałych kratach pomostowych

Opowiadam bratu o wytrzymałych kratach pomostowych

Od niedawna mam dobrą pracę. Mój starszy brat Adam trochę mi pomógł w jej znalezieniu za co jestem bardzo mu wdzięczny. Umówiliśmy się na spotkanie, żebym mógł mu o wszystkim opowiedzieć a praca jest na prawdę bardzo ciekawa.

Znam każdą kratę zgrzewaną, która jest wytrzymała

wytrzymałe kraty pomostowe zgrzewaneW firmie, która mnie zatrudniła wykonywane są wytrzymałe kraty pomostowe zgrzewane i ja właśnie tym się zajmuję. Potrafię rozróżnić wszystkie rodzaje krat, które są bardzo wytrzymałe i posiadam ogromną wiedzę na ten temat. Zawsze mnie ta branża interesowała i cieszę się, że udało mi się zdobyć tę robotę. Kiedy spotkałem się z bratem to od razu mu o wszystkim opowiedziałem. Dodałem, że właściciel firmy jest bardzo ze mnie zadowolony i planuje mnie przenieść na wyższe stanowisko. Wiedza, którą posiadam bardzo mi pomaga i wiem, że dzięki temu na pewno daleko zajdę. Szef nadmienił, że w przyszłości będziemy sami montować takie wytrzymałe kraty pomostowe zgrzewane u klientów, ale póki co zajmujemy się tylko ich produkcją. Wiem, że jak te zmiany zostaną wprowadzone to będę pierwszy w kolejce do awansu. Brat z uwagą słuchał moich opowieści o pracy w tej firmie i widziałem, że jest ze mnie dumny. Również dla niego to robię, ponieważ to dzięki niemu mam tę pracę i chcę, żeby wiedział, że pomagając mi podjął bardzo dobrą decyzję. Pracuję od poniedziałku do piątku, ale jak jest coś dodatkowo w weekend do zrobienia to sam się chętnie zgłaszam. Dzięki temu mogę zarobić jeszcze więcej pieniędzy, które są jednak bardzo duże. Dobrze mi płacą.

Brat wyjechał ode mnie bardzo zadowolony. Przyznał, że jestem najlepszą osobę, jaką mógł polecić do pracy w tej firmie. Ja cieszę się z kolei, że mam dobrą pracę i w końcu robię to co lubię najbardziej. W życiu to bardzo ważne.