You are currently viewing Oryginalny sklep z rajstopami dla dzieci

Oryginalny sklep z rajstopami dla dzieci

 

W ostatnim miesiącu otwarta została nowa galeria handlowa, ktorej budowa trwała od ponad roku. Jest to największy obiekt tego typu w Europie. Ogromna, dwupiętrowa budowla mieści w sobie kilkadziesiąt sklepów, kawiarni oraz dużą siłownię z basenem. Nie zabrakło również miejsc rozrywkowych, takich jak basen czy kręgielnia.

Sklep z rajstopami największą atrakcją galerii

producent rajstop dziecięcychOgromna galeria handlowa oszałamia przepychem i monumentalnością. Pośród licznych sklepów sieciowych i kawiarenek, możemy znaleźć bardzo eksluzywne perełki, typu salon z odzieżą znanych polskich i zagranicznych projektantów. Najciekawsyz jednak sklep otworzył producent rajstop dziecięcych , którego jest to jedyny salon w Polsce. To, co jest w jego wnętrzu wyjątkowego to fakt, iż wygląda bardziej na sklep z zabawkami, niż z rajstopami. Mnóstwo kolorów, telewizorów, na których wyświetlane są bajki oraz zabawki- to jest to, co najmocniej przyciąga wzrok. Zabawek jest mnóstwo. Począwszy od ogromnego, pluszowego misia, który wita nas przy samym wejściu, aż po elektryczną kolejkę, której tory okrążają praktycznie cały sklep. Pomiędzy tymi atrakcjami, pomysłowo rozwieszone są dziecięce rajstopy, które są docelowym produktem dla klienta. Projektant, który stworzył taką aranżacje, musiał mieć naprawdę głowę na karku. Nie ma chyba dziecka, które obojętnie przeszłoby obok kolorowej witryny sklepowej. Przez to sklep z rajstopami jest najbardziej obleganym miejscem w nowej galerii.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci są najlepszymi odbiorcami reklam, a co za tym idzie, najlepszymi klientami sklepów. Umiejętne zaaranżowanie wnętrza powoduje, tak jak w przypadku sklepu z rajstopami, że żadne dziecko nie odpuści odwiedzenia atrakcyjnego miejsca, a jego rodzice zazwyczaj, namówieni przez swoje pociechy, dokonają nieprzewidzianego zakupu.