You are currently viewing Osiemnastka córki i tanie busy do Niemiec

Osiemnastka córki i tanie busy do Niemiec

Nasza córka w końcu stała się dorosła. Postanowiliśmy jej zrobić niespodziankę, i pojechać z nią na wycieczkę. Sprawdziliśmy busy do Niemiec, by wybrać się tam. Przewozy do Niemiec miały duży wybór i nie wiedzieliśmy na co się zdecydować.

Tanie busy do Niemiec – co wybrać?

tanie busyKtóre tanie busy do Niemiec będą najlepsze? Zastanawialiśmy się nad tym, i poszukaliśmy opinii w internecie. W końcu jakoś doszliśmy do porozumienia. Żona koniecznie chciała klimatyzowanego busa, bo ma menopauzę i dokuczają jej zmiany temperatur. A tak to się przewietrzy i już. Powiedzieliśmy córce o naszym prezencie, i zaczęła skakać z radości. Gdy już skończyła swoje podskoki, pobiegła się pakować. Jechaliśmy tylko na trzy dni, a jej walizka była większa od niej samej. Nie wiem na co jej tyle ciuchów, ale chyba ma pakowanie po matce, bo obie wyszły z podobnymi ilościami tobołków. Ech, z tymi kobietami. Moja torba sportowa była mała, i zawierała tylko niezbędne rzeczy. Gdybym to ja miał je pakować, to zmieściłyby się w małe torebki bez problemu. No ale z kobietami nie ma dyskusji, więc nie poruszałem w ogóle tego tematu. Gdy dojechaliśmy na miejsce, od razu zaczęły biegać po sklepach. Dobrze, że wziąłem więcej pieniędzy niż planowałem. Bo z ich rozmachem, to całe dwie wypłaty zniknęły by w kilka minut.

No ale dobra, córka raz osiąga pełnoletność, więc niech nacieszy się wycieczką. Niczego nie odmawiałem. W końcu miała swoje święto. Gdy tak biegała między sklepami, i po mieście, miałem przed oczyma tę małą dziewczynkę, którą niedawno trzymałem jeszcze na rękach.