Otwieram sklep z narzeczonym który jest szklarzem

Od roku zastanawiam się czy nie odejść z mojego biura. Pracuję w księgowości i nie do końca mi się praca podoba. Nasze biuro obsługuje wielu klientów z miejscowości Wrocław i nie tylko. Pracy mamy coraz więcej a nie widać tego przy wypłacie.

Szklarz i nasze zlecenia

szklarzOd zawsze marzyłam żeby mieć swoją firmę i pracować sama dla siebie. Postanowiłam porozmawiać z moim narzeczonym, co na ten temat myśli. Czy to dobry pomysł, żeby w moim wieku zaczynać wszystko od nowa. Narzeczony ma wykształcenie jako profesjonalny szklarz dostępny we Wrocławiu. Miał sporo zleceń. Przygotowywał szklane balustrady i nie tylko. Pracował w prywatnej firmie i tez nie osiągał wysokich dochodów. Narzeczony zaproponował, żebyśmy razem otworzyli firmę. On ma dobry fach w ręku ja natomiast znam się na księgowości i jestem zaradna więc na pewno sobie poradzimy ze wszystkimi formalnościami. Stwierdziłam, ze to dobry pomysł. Życie jest za krótkie żeby się zastanawiać. Trzeba z niego korzystać. W krótkim czasie załatwiłam w banku kredyt. Za pieniądze wynajęliśmy i odmalowaliśmy lokal, który udało nam się wynająć w niskiej cenie. Klientom chcemy zaproponować drzwi szklane, które będą najwyższej jakości. Mój narzeczony zna się na tym i on będzie odpowiedzialny za zamawianie towaru. Zależy nam, żeby towar był sprawdzony i pochodził od najlepszych dostawców. Chcemy wprowadzić do oferty kabiny prysznicowe na wymiar to jest bardzo ważne dla mieszkańców bloków, w których są małe łazienki. W ofercie będziemy mieć także klasyczne kabiny prysznicowe. Szklane drzwi nie są drogie.

Dodatkowo mój narzeczony będzie je docinał jeżeli będzie taka potrzeba. Narzeczony także będzie zajmował się montażem kabin prysznicowych i drzwi. Mam nadzieję, że nasz sklep będzie cieszył się zainteresowaniem naszych klientów. zaczynamy od wtorku