You are currently viewing Plecak coolpack dla nastolatka

Plecak coolpack dla nastolatka

Plecaki szkolne dzielą się na różne kategorie wiekowe. Mamy wysokie oczekiwania w stosunku do tornistrów dla najmłodszych, młodzieży i nastolatków. Małe dzieci, uczniowie klas pierwszych, potrzebują lekkich i zarazem pojemnych plecaków. Coolpack jest marką, która w swojej ofercie ma produkty dla każdej kategorii wiekowej i wciąż zaskakuje świeżym dizajnem.

Nowe modele tornistrów coolpack

plecak coolpackOstatnim hitem stały się plecaki podświetlane, z wmontowanymi listwami LED. Dzieci, zwłaszcza najmłodsze bardzo lubią takie atrakcyjne pomysły. Tym bardziej, że na plecakach odnajdą ulubionych bohaterów kreskówek i gier. Plecak coolpack z oświetleniem LED to najnowszy krzyk dziecięcej mody. Światełka mają własne, wewnętrzne zasilanie i można je ładować. Takie rozwiązanie jest alternatywa dla odblaskowych kamizelek, które dzieci noszą po zmroku oraz podczas jazdy na rowerze lub hulajnodze. Coolpack łączy technologię z modnym dizajnem. Przy wyborze tornistra, warto brać pod uwagę jakość, wykonanie i wagę samego plecaka. Plecaki do klas 1-3 są lekkie i pojemne. To szczególnie ważne, gdyż w tym wieku dzieci szybko rosną, ich kręgosłupy są bardzo wrażliwe. Książki, strój gimnastyczny, telefon komórkowy, śniadanie i butelka z piciem, muszą zmieścić się w kieszonkach i przegródkach. W plecakach coolpack wszystkie przedmioty będą na swoim miejscu. Dziecko cieszy się z wyglądu plecaka a rodzic ma pewność, że dokonał dobrego wyboru.

Coolpack to firma, która od lat zaskakuje nowościami na rynku plecaków szkolnych i młodzieżowych. Ostatnią nowością są tornistry z podświetleniem lampkami LED. Wśród plecaków nie brakuje nowości i nowinek, jak tornistry z ładowarką do telefonu komórkowego. Ciekawy, nowoczesny dizajn odnajduje swoich wielbicieli, dlatego warto śledzić ofertę coolpack.