You are currently viewing Pochodzenie soku z Noni

Pochodzenie soku z Noni

Zdrowa i zbilansowana dieta zakłada codzienne spożywanie odpowiedniej ilości warzyw i owoców, które są źródłem niezbędnych witamin i minerałów. Można je spożywać na surowo w całości lub w formie soku, który jest równie wartościowy co cały produkt.

Jakie jest zastosowanie soku z Noni?

sok z noni cenaNa rynku znajdziemy wiele rodzajów naturalnych soków o leczniczym działaniu, które mają przeróżne składy. Najbardziej znane są soki z czarnej porzeczki, kiszonej kapusty czy rokitnika, ale od kilku lat dużą popularnością cieszy się sok z Noni cena jego zależna od pojemności. Półlitrową butelkę kupimy już za około trzydzieści złotych, natomiast litrową znajdziemy za około sześćdziesiąt złotych. Sok z morwy indyjskiej, zwany sokiem z Noni, pochodzi z regionów Polinezji, gdzie zyskał ogromną popularność dzięki swoich cennym właściwościom. Przede wszystkim wykazuje on działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe czy nawet antyrakowe. Niektóre badania naukowe dowiodły, że w składzie soku znajdują się aktywne substancje, które są w stanie hamować namnażanie się komórek rakowych. Dlatego też wielu pacjentów onkologicznych spożywa go jako wspomaganie konwencjonalnej terapii leczniczej w szpitalu. Przeważnie nie wykazuje on skutków ubocznych, ale jego spożycie warto skonsultować z lekarzem. W soku z morwy indyjskiej znajduje się potężna dawka witaminy C, która wzmacnia odporność oraz wspomaga działanie wielu organów. Dla mieszkańców Polinezji sok z Noni jest cudownym lekiem niemalże na wszystkie dolegliwości.

Jeżeli chcemy się cieszyć cennymi właściwościami soku z Noni, to należy szukać jedynie oryginalnego produktu, który je gwarantuje. Na pewno taki dok kupimy w sklepach ze zdrową żywnością albo w internecie. Warto go spożywać profilaktycznie, aby przeciwdziałać wielu chorobom.