You are currently viewing Podest ruchomy dla klienta

Podest ruchomy dla klienta

Pamiętam, że jak rozpoczynałem biznes związany z dostarczaniem do różnych firm maszyn budowlanych nie wiedziałem do końca, jak to dalej będzie wyglądać. Nie miałem w końcu aż tylu klientów i wiedziałem, że prędzej czy później będę musiał zainteresować się czymś znacznie bardziej chodliwym – na przykład podestami.

Sprawne podesty na wynajem

podesty ruchome na wynajemZnajomy pracujący w branży budowlanej powiedział mi, że dobrą możliwości będzie wynajmowanie podestów, które to przydatne są dosłownie w każdym przedsiębiorstwie. Podesty ruchome dla klientów można wynajmować zarówno na krótkie terminy – czyli sprawiać, że szybciej zwrócą się nakłady pieniędzy, które zainwestowaliśmy w maszyny. Co więcej, takie podesty dla klientów braliśmy w leasing na firmę, więc co miesiąc płaciliśmy określoną kwotę. Musieliśmy więc wynajmować podesty dość często w skali miesiąca, aby zagwarantować sobie stabilne źródło dochodu. Dzięki temu, że podesty ruchome na wynajem oferowane dla różnych klientów są coraz bardziej popularne w opcji właśnie na wynajem, to zaczęli się do mnie zgłaszać różni przedsiębiorcy, którzy posiadali różne zapotrzebowanie jeśli chodzi o podesty. Ci bardziej wymagający potrafili zadawać bardzo konkretne pytania, jednak przeważnie było tak, że firma sama nie wiedziała, jaki podest koszowy będzie najlepszy i wtedy faktycznie musieliśmy proponować różne modele, ale przede wszystkim dokładnie zbadać potrzeby klienta. Podesty dla klientów to także różne ceny.

Wiedziałem, że jest to dla wielu klientów decydujący czynnik przy wyborze, dlatego starałem się wszystkie urządzenia dokładnie opisywać na stronie internetowej, tak, aby od razu mogli się zdecydować na jakiś podest. Większość mieliśmy zawsze na stanie, więc klient nawet w ten sam dzień mógł coś wynająć.