You are currently viewing Podobają mi się biurowe meble

Podobają mi się biurowe meble

 

Dostałam od koleżanki informację, że w naszym mieście otwiera się nowa firm. Jest bardzo znana na zagranica i będzie w niej można podobno dużo zarobić. Właściciel poszukuje ludzi młodych, które znają język angielski. Ja poszukuję pracy od miesiąca i jestem zainteresowana pracą w firmie, w której będę mogła się rozwijać.

W firmie znajdują się ładne meble

meble biurowe szczecinWysłałam swoje dokumenty i czekałam na kontakt, miałam nadzieję że ktoś do mnie zadzwoni i zaprosi mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Miałam sporo szczęścia bo po tygodniu dostałam zaproszenie i poszłam pozytywnie nastawiona. Biuro zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Było duże i przestronne. Pięknie urządzone. W środku znajdowały się meble biurowe szczecin na wymiar. Wszystkie były wykonane z dobrego materiału. Widać było, że sporo kosztowały ale są teraz piękną wizytówka firmy. Na pewno miło będzie się pracowało w tak dobrych warunkach. Meble biurowe szczecin bardzo mi się spodobały. Jak weszłam już do środka biura to przestałam się stresować. Stwierdziłam, że jak się uda to będzie super a jeśli nie to będę szukać innej pracy. Rozmowa kwalifikacyjna odbywała się w miłej atmosferze. Na szczęście po kolejnym tygodniu dostałam informację, że zostałam przyjęta na stanowisko na które się ubiegałam. Zaproponowano mi bardzo dobre warunki finansowe. Będę miała swoje piękne biurko i będę mogła rozwijać się zawodowo. Chyba najbardziej się z tego cieszę bo to był dla mnie najważniejszy priorytet.

Firma bardzo mi się podoba. Praca jest wymarzona. Nie mogłam sobie wymarzyć innej pracy. Mam codzienny kontakt z klientem. Biorę udział w różnych szkoleniach i kursach. Mój język angielski jest coraz lepszy. Niedługo będę jechała za granice na miesięczne szkolenie. Jestem zachwycona nową pracą.