You are currently viewing Pokazy iluzji a fajne atrakcje weselne

Pokazy iluzji a fajne atrakcje weselne

Od lat zajmuje się organizacją imprez integracyjnych. Lubię moją pracę, a wymyślanie co nowych pomysłów, na niezapomniane wrażenie jest dla mnie wspaniałym wyzwaniem, a także przyjemnością. Wciąż się uczę i poznaję nowe rozwiązania.

Atrakcje weselne i pokazy magii

atrakcje weselne Jednak moim chyba najbardziej udanym przedsięwzięciem, była impreza integracyjna dla firmy zajmującej się sprzedażą komputerów. Spotkanie zorganizowałam w jednym z hoteli w stolicy do którego przynależał duży ogródek piknikowy. Zamiast tradycyjnego cateringu, zorganizowałam wielkie grillowanie. Czas uczestnikom miał umilić zespół grający stare przeboje między innymi Abby, Modern Talking i tym podobnych, znanych wykonawców. Jednak największą atrakcją miały być pokazy iluzji. Może się wydawać, że to rozrywka bardziej dla dzieci. Oczywiście na początku publiczność podchodziła sceptycznie. Jednak iluzjonista pokazy miał naprawdę świetne, w związku z czym już po chwili wzbudził zainteresowanie obecnych gości. Pod koniec publiczność domagała się nawet bisu, a wszyscy dochodzili do wniosków jak udało się między innymi przejść przez betonową ścianę, sprawić by królik po prostu znikł w kapeluszu. Pokazy magii z pewnością były strzałem w dziesiątkę, który nie raz jeszcze wykorzystałam podczas organizacji tego typu imprez, na przykład jako fajne atrakcje weselne konin.

W tej pracy wymagana jest przede wszystkim pomysłowość i dobra organizacja. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Niektórych klientów nawet mam stałych i co roku organizuje dla nich zabawę integracyjną.