You are currently viewing Pomagam rodzicom w prowadzeniu firmy remontowej

Pomagam rodzicom w prowadzeniu firmy remontowej

 

Tata prowadzi firmę razem z mamą od dziesięciu lat. Tata kiedy skończył szkołę budowlana zatrudnił się w firmie, w której pracował przez dziesięć lat. Kiedy pojawiłam się na świecie rodzice zaczęli myśleć o swoim biznesie. chcieli mieć swoją firmę, w której będą mogli się spełniać. Własna działalność to dla rodziców była podstawa żeby zapewnić mi dobra przyszłość.

Rodzice założyli firmę remontową

remonty kompleksowe kielceNa początku mama była bardzo zajęta mną i pracą. Nie miała siły na sprzątanie i inne domowe obowiązki. taty od rana do nocy nie było w domu. Wykonywał wiele zleceń w pojedynkę. Dopiero kiedy firma miała sporo zleceń to postanowili rodzice zatrudnić dodatkowe osoby, żeby nie tracić nowych zleceń. Remonty kompleksowe Kielce są bardzo chętnie wybierane przez wielu klientów. Rodzice po około trzech miesiącach mieli już sporo zleceń i zdecydowali się na dodatkowych pracowników. Wiedzieli, że jeśli tego nie zrobią to nie będą wiarygodni dla klientów. Nie mogli sobie pozwolić na utratę ważnych zleceń. Każdy klient każde zlecenie jest ważne  utrata nie byłaby dobra reklamą dla firmy, która jest na rynku od nie dawna. Rodzice wiele poświecili żeby ich firma remontowa była tak dobrze rozwinięta. Zainwestowali w nią wszystkie swoje oszczędności. Przy malutkim dziecku to było bardzo ryzykowne. Ale wiedzieli co chcą w życiu robić i wiedzieli, ze to jest ostatnia chwila na takie ryzykowne posunięcia. Później już nie mogliby sobie pozwolić i pewnie ich życie nie wyglądałoby tak jak teraz.

Bardzo się cieszę, że rodzice nie bali się zaryzykować. Dzięki temu wiele zyskali i ja także mam lepsza przyszłość. Na pewno będę kiedyś prowadziła rodzinną firmę. Na razie powoli wszystkiego się uczę. Staram się angażować w firmowe obowiązki. Zamawiam towar i wykonuje inne polecenia moich rodziców.