You are currently viewing Pościele z motywem z bajki

Pościele z motywem z bajki

Chcesz, aby Twoje dziecko chętniej zakończało dzień i kładło się grzecznie do łóżka? Masz dość ciągłego proszenia i przekonywania dziecka, że już pora spać? Z pomocą mogą przyjść nam ulubieni bohaterowie naszego dziecka. Wystarczy, że znajdą się oni na poduszce i kołdrze, by dziecko w mig znalazło się w swoim łóżeczku. 

Pościele z Trollami

pościel trolleJedną z uwielbianych przez dzieci bajką są Trolle od Dream Works (twórcy popularnego Shreka). Bajka powstała w 2016 roku, możemy obejrzeć ją na popularnych serwisach internetowych, oferujących filmy, oraz na płycie DVD. Trolle są radosnymi, rozśpiewanymi i kolorowymi stworkami, a ich głównym bohaterem jest Poppy. Dla małych fanów tej bajki idealnym prezentem mogą okazać się gadżety z ich motywem. M.in. pościel trolle. Sprawi ona, że dziecko będzie chętnie kładło się do łóżka i ruszało w krainę snów wspólnie ze swoimi ulubionymi bohaterami. W ofercie znajdziemy szerokie wzornictwo i w zależności, która postać wzbudza największe zainteresowanie u dziecka, znajdzie się coś dla każdego amatora trolla Poppy i reszty. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na wymiary pościeli, oraz ich materiał. W szczególności polecany jest materiał satynowy, który sprawi, że ulubione Trolle naszego dziecka nie będą znikać z pościeli, wraz z ilością prania, oraz nie będą się mechacić. Poza samymi poszewkami na pościel, możemy zdecydować się na dodatkowy zakup prześcieradła, poduszki “jaśka”, oraz koca. Ponadto Trolle znajdziemy również na szczoteczkach do zębów, bidonach, firankach, ręcznikach i na wiele, wiele innych gadżetach, które sprawią dziecku wiele radości. 

Higiena snu jest bardzo ważna, szczególnie u dzieci. Sen zapewnia regenerację, wzrost, oraz prawidłowy rozwój dziecka. Jednak duża część dzieci niechętnie przerywa ciekawe zabawy i kładzie się do łóżka, a my zużywamy mnóstwo energii na dopilnowanie ich higieny snu. Ulubieni bohaterowie na poduszce z pewnością sprawią, że nasz maluch z przyjemnością będzie kładł się spać.