You are currently viewing Poszukiwania szkolenia językowego

Poszukiwania szkolenia językowego

Kilka lat temu założyłam własną firmę. Przez ten czas, firma cały czas się rozwija. Zatrudniam już kilku pracowników. Ostatnio zdecydowałam o wejściu firmy na rynek międzynarodowy. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie zrobić wcześniej pracownikom profesjonalne szkolenie z języka obcego, aby mogli bez problemów porozumieć się z zagranicznymi kontrahentami.

Znalazłam szkolenie językowe dla mojej firmy

szkolenia językowe dla firmMusiałam znaleźć miejsce, gdzie oferują profesjonalne szkolenia językowe dla firm. Zależało mi na tym, aby nie był to zwykły kurs, ale szkolenie które zakończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu, a także moi pracownicy będą uczyć się tam słownictwa biznesowego. Całe szczęście bez problemu znalazłam w mojej okolicy odpowiednie miejsce. Była to szkoła językowa, która oferowała takie szkolenia w niskich, przystępnych cenach. Szkolenie składało się z kilku bloków tematycznych. Zajęcia odbywały się w godzinach pracy mojej firmy, dlatego pracownicy mogli brać w nim udział w godzinach pracy. To było bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, zarówno dla mnie, jak i dla nich. Dodatkowo zajęcia odbywały się w małych kilkuosobowych grupach. Dzięki temu każdy mógł się skupić na nauce i liczyć na pomoc nauczyciela. Już wkrótce przekonałam się, że te zajęcia to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wszyscy pracownicy byli bardzo zadowoleni.

Szkolenie było krótkie, ale intensywne i poziom językowy podniósł się u dosłownie wszystkich moich pracowników. Zdali oni egzamin i uzyskali stosowne certyfikaty. Byłam bardzo zadowolona. Tym bardziej, że w tej szkole językowej kolejne kursy zaczynają się co tydzień, dlatego nie musieliśmy wraz z pracownikami długo czekać na rozpoczęcie szkolenia. A co jeszcze ważniejsze, w jego cenę były już wliczone wszystkie materiały szkoleniowe.