You are currently viewing Poznaję najlepszego producenta myjni

Poznaję najlepszego producenta myjni

 

Szef zlecił mi przygotowanie konferencji w naszym hotelu. Cieszyło mnie to zadanie, ponieważ jak rok temu się tym zajmowałem to poznałem wielu interesujących ludzi. Jestem komunikatywną osobą i łatwo nawiązuję różnego rodzaju znajomości.

Człowiek, którego poznałem jest najlepszym producentem myjni

najlepszy producent myjniW dniu konferencji pojawiło się mnóstwo osób z różnych branż. Był tam także najlepszy producent myjni, którego wszyscy znają. Pozwoliłem sobie o nim nieco poczytać. W internecie są dostępne wszystkie informacje i wiele się dowiedziałem. Wyczytałem, że jest to faktycznie najlepszy producent myjni i chciałem go poznać. Lubię zawierać takie znajomości i wiem, że w przyszłości może ona przynieść efekty oraz korzyści. Kiedy wszedł on do naszego hotelu to od razu go poznałem. Przywitałem go i zaprowadziłem do jego pokoju. Od razu zagadałem o jego myjnie i rozmowa się rozwinęła. To dość sympatyczny człowiek i okazało się, że tę konferencję ma prowadzić. Zapewniłem mu wszystko i zaprowadziłem na salę, by mógł sprawdzić czy niczego mu nie brakuje. Ten najlepszy producent myjni zapytał mnie na koniec, czy nie szukam innej pracy, ponieważ miałby dla mnie dość interesującą ofertę. Tak szybkich rezultatów się nie spodziewałem. Dla mnie przeprowadzka do innego miasta nie stanowi problemu i przytaknąłem, że jestem zainteresowany. w przyszłym tygodniu ma się ze mną skontaktować jego asystentka, która zaprosi mnie na rozmowę w sprawie pracy. Ciekawe co miałbym u niego robić. W grę wchodzi jakieś zarządzanie.

Na rozmowie z tym człowiekiem dokładnie dowiedziałem się o obowiązkach a jak dowiedziałem się jakie zarobki mi oferuje to się w ogóle nie zastanawiałem. Wiedziałem, że ta praca będzie o wiele lepsza i będzie mnie stać na życie na poziomie.