You are currently viewing Pożyczenie od kumpla zbiornika do przetransportowania paliwa

Pożyczenie od kumpla zbiornika do przetransportowania paliwa

Byłem człowiekiem, który zawsze korzystał z okazji, które się nadarzały. Dzięki temu dobrze mi się powodziło i miałem zapewniony spokój pod względem finansowym. Łapałem się różnych zleceń i nie ograniczałem się w zasadzie nigdy. Ze wszystkim potrafiłem sobie przecież poradzić.

Paliwo przetransportowane w odpowiednim zbiorniku 

zbiornik do transportu paliwaOstatnio dostałem świetną propozycję. Mogłem kupić spore ilości paliwa w niskiej cenie, ale był jeden warunek. Paliwo musiałem przetransportować na własną rękę. Miałem na stanie jakieś zbiorniki, ale żaden z nich nie nadawał się do przewozu paliwa. Nie chciałem rezygnować z tego interesu i dlatego poprosiłem o pomoc kumpla. Miał on profesjonalny zbiornik do transportu paliwa i wiedziałem, że mi go pożyczy. Zresztą kiedyś to ja jemu pomogłem i obiecał się odwdzięczyć, więc nadarzyła się okazja. Poszedłem do kumpla, żeby osobiście z nim pogadać. Kiedy wyjaśniłem, że chcę od niego pożyczyć zbiornik do przetransportowania paliwa, to od razu zgodził się mi pomóc. Miałem doświadczenie, bo nie raz używałem takiego zbiornika i kumpel mi ufał. Mogłem po paliwo jechać jeszcze tego samego dnia i tak właśnie zrobiłem. Kumpel mnie zaskoczył, bo zaoferował, że pojedzie ze mną. Zgodziłem się, bo towarzystwo zawsze lubiłem. Zbiornik był o tyle duży, że pomieściłem w nim tyle paliwa, ile zamówiłem. Zbiornik był w świetnym stanie, bo kumpel kupił go rok temu i wiedziałem, że transport paliwa był bezpieczny. Podróż zleciała mi szybko w towarzystwie kumpla.

Później wpadło mi jeszcze dużo interesujących okazji i wszystkie oczywiście wykorzystałem. Pieniądze odłożyłem na czarną godzinę, bo lubiłem mieć jakieś zabezpieczenie na przyszłość. Należałem do osób rozsądnych i szanowałem pieniądze. To była moja najlepsza cecha.