You are currently viewing Praca streamera

Praca streamera

 

Gry komputerowe definitywnie podbiły dzisiejszą popkulturę. Są wyznacznikiem mody i trendów. Cieszą się ogromną popularnością i niektórzy uważają je za dzieło sztuki. Nie tylko bawią, ale i uczą. Gry komputerowe są także źródłem utrzymania wielu ludzi.

Streamer – charakterystyka zawodu

komputer do streamowania za 5000Kilka lat temu, gry były niskobudżetowe i jedynymi osobami, które czerpały z nich zysk byli twórcy i sprzedawcy. Jednak ich szybki rozwój sprawił, że zaczęli zarabiać także wydawnictwa i recenzenci. Czasopisma o grach komputerowych szybko podbijały rynek. Jednak wraz z rozwojem internetu, popularne gazety poszły w odstawkę. Wszystkie informację przeniosły się do sieci. Rozwój internetu spowodował także powstanie zawodu o nazwie streamer. O ile charakterystyka tej profesji wydaję się początkowo bezsensowna to przynosi ona naprawdę duże zyski. Praca streamera to przede wszystkim granie i publikowanie tego w internecie. Początkowo praca ta nie jest dobrze płatna, jednak dobry pomysł i ciekawa narracja szybko powodują duży wzrost fanów, a z tym zysków. Ciekawe jest to, że tak naprawdę nie potrzeba dużo żeby zacząć. Wystarczy komputer do streamowania za 5000 złotych i możemy cieszyć pierwszymi odbiorcami. Kolejnym faktem jest to, że takowy komputer będzie służył nam także do nauki, pracy i rozrywki. Jak można zauważyć praca streamera jest niemalże idealna. Nie tylko mamy grono fanów i uciechę z tego co robimy. Streamerzy zawsze mają dostęp do przedpremierowych gier i sprzętu. Są zapraszani na różne wydarzenia i cieszą się naprawdę ogromną popularnością.

Jak widać dzisiejsze czasy pokazują, że można zarabiać na życie robiąc to co się naprawdę kocha  i lubi. Praca nie musi być trudna, męczona i monotonna. Ważne jednak jest by nie bać się zaryzykować i robić to sprawia nam przyjemność.